Коли людині потрібна велика сума грошей на якусь «серйозну» покупку, найчастіше вона відправляється в банк - за кредитом. Така послуга актуальна для покупки і нерухомості, і автомобіля, і відкриття бізнесу, і будівництва будинку. Також можуть оформлятися кредити і на інші цілі - включаючи споживчі позики готівкою.

Однак бувають ситуації, коли грошей потрібно не дуже багато. Наприклад, для отримання 1000 грн в банк не підеш - там оперують набагато більшими сумами. А ось мікрофінансові організації (МФО) якраз спеціалізуються на невеликих позиках.

Що таке мікропозика, і чим вона відрізняється від банківського кредиту?

Мікропозика - видача невеликої суми грошей в борг на невеликий термін. Найчастіше максимальна сума обмежується 10-20 тисячами гривень, а період - не перевищує 1 місяця.

Саме ці 2 ключових умови (сума і термін) і відрізняють мікропозик від «звичайного» банківської позики. У банках теж існують мінімальний і максимальний ліміти, але вони набагато вище, ніж в МФО. Банки можуть видавати суми, вимірювані сотнями тисяч гривень, і на термін понад десять р��ків.

Існують і інші відмінності:

  1. Швидкість і простота видачі. Отримання кредиту в банку може розтягнутися на кілька днів, і для цього доведеться зібрати пакет документів, довідок і підтверджень власної платоспроможності. У МФО займ можуть видати буквально за 15-20 хвилин, а з документів запитають тільки паспорт та ІПН.
  2. Імовірність схвалення. У банку позику схвалять, тільки якщо ви відповідаєте цілому переліку вимог. У МФО - відмов практично не буває.

Виходить, що цільова аудиторія у цих організацій (банків і МФО) різна. У банки йдуть за великими сумами, а в МФО - за короткостроковими позикою на поточні витрати. Нерідко мікропозики беруть, коли виникає якась незапланована трата, або людина просто не вписується в бюджет.

Чим зручний мікрозайм: про переваги

Мікрозайм зручний з наступних причин:

· швидко і легко оформляється;

· відмови малоймовірні, і на практиці зустрічаються дуже рідко;

· може оформлятися навіть тим, кому відмовляють банки: пенсіонерам, безробітним, студентам, громадянам з невеликим офіційним стажем або невисоким доходом, громадянам з поганою кредитною історією і / або відкритими кредитами;

· може оформлятися як у відділенні МФО, так і онлайн, без особистої присутності;

· гроші можуть як видаватися готівкою, так і перераховуватися на банківську карту.

Саме через ці переваги, населення так часто користується послугами мікрофінансових організацій.

Де можна швидко отримати моментальний мікрозайм в Україні?

В Україні працює кілька десятків МФО з різними умовами і різного масштабу (від 1 офісу до мережі філій по всій країні).

У компанії «Бистрозайм» можна оформити мікрокредит швидше за все і найвигідніше. Отримати гроші (готівкою або на картку) можна вже через годину після того, як клієнт залишить заявку. У більшості випадків, якщо з боку менеджера немає питань до заявника - займ можуть оформити ще швидше.

МФО «Бистрозайм» працює цілодобово - тобто гроші ви можете отримати в будь-який час дня і ночі і в будь-який день тижня.