Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

03.05.2018

Кредити інвалідам

Більшість українських банків вважають кредитування інвалідів справою ризикованою, оскільки через неповноцінну дієздатності є висока ймовірність виникнення збитків. Однак шанс отримати позикові кошти все ж є. У цій статті ми розповімо про те, де видають кредити інвалідам, і як їх оформити.

Де можливо кредитування

Фінансовий ринок України різноманітний, послугою оформлення кредиту пропонують скористатися як великі банки, так і МФО (мікрофінансові організації), що стали досить популярними в даний час. Вимоги та умови кредитування різні.

  • Банк. Через високі ризики пропонує кредит інвалідам за вищими ставками: від 18% річних і вище. Поліпшити становище можливо, якщо підготувати довідку про працездатність та наявність постійного доходу. Не виключено, що доведеться надати гарантії: заставне майно, порука 1 або 2 громадян України. Тобто людина повинна привести вагомі аргументи того, що він готовий виплатити кредит на пропонованих умовах.
  • МФО. Тут все набагато простіше, оскільки мікрофінансові організації не використовують складні системи розрахункі�� процентної ставки, тут існує тільки комісія, яка нараховується щодня, її розмір зазвичай не перевищує 2,2% від суми, але часто можна оформити позику і на більш вигідних умовах. З документів знадобиться паспорт і ІПН, часто оформити кредит можна в режимі онлайн, прямо на сайті МФО, отримавши гроші на особисту карту / рахунок або в офісі організації. Надану суму разом з відсотками потрібно повернути протягом 30 днів. У деяких випадках, коли клієнт вже зарекомендував себе як сумлінний платник, МФО може збільшити терміни кредитування і знизити відсоток.

Який вид кредитування більш популярний

Кредит готівкою інвалідам в банку завжди істотно вигідніше, якщо мова йде про великі суми, спрямованих на певну мету. Тим більше, якщо людина цілком дієздатна і може повноцінно довести цей факт документами.

У разі, коли необхідна невелика сума коштів і терміново, доцільніше звернутися до МФО. Тим більше, що це можливість отримати гроші буквально протягом години без вказівки цілей. Зокрема в Бистрозайм ви можете оформити кредит в будь-який зручний для вас час, залиште замовлення вже сьогодні.