03.05.2018

Кредити інвалідам

Більшість українських банків вважають кредитування інвалідів справою ризикованою, оскільки через неповноцінну дієздатності є висока ймовірність виникнення збитків. Однак шанс отримати позикові кошти все ж є. У цій статті ми розповімо про те, де видають кредити інвалідам, і як їх оформити.

Де можливо кредитування

Фінансовий ринок України різноманітний, послугою оформлення кредиту пропонують скористатися як великі банки, так і МФО (мікрофінансові організації), що стали досить популярними в даний час. Вимоги та умови кредитування різні.

  • Банк. Через високі ризики пропонує кредит інвалідам за вищими ставками: від 18% річних і вище. Поліпшити становище можливо, якщо підготувати довідку про працездатність та наявність постійного доходу. Не виключено, що доведеться надати гарантії: заставне майно, порука 1 або 2 громадян України. Тобто людина повинна привести вагомі аргументи того, що він готовий виплатити кредит на пропонованих умовах.
  • МФО. Тут все набагато простіше, оскільки мікрофінансові організації не використовують складні системи розрахункі�� процентної ставки, тут існує тільки комісія, яка нараховується щодня, її розмір зазвичай не перевищує 2,2% від суми, але часто можна оформити позику і на більш вигідних умовах. З документів знадобиться паспорт і ІПН, часто оформити кредит можна в режимі онлайн, прямо на сайті МФО, отримавши гроші на особисту карту / рахунок або в офісі організації. Надану суму разом з відсотками потрібно повернути протягом 30 днів. У деяких випадках, коли клієнт вже зарекомендував себе як сумлінний платник, МФО може збільшити терміни кредитування і знизити відсоток.

Який вид кредитування більш популярний

Кредит готівкою інвалідам в банку завжди істотно вигідніше, якщо мова йде про великі суми, спрямованих на певну мету. Тим більше, якщо людина цілком дієздатна і може повноцінно довести цей факт документами.

У разі, коли необхідна невелика сума коштів і терміново, доцільніше звернутися до МФО. Тим більше, що це можливість отримати гроші буквально протягом години без вказівки цілей. Зокрема в Бистрозайм ви можете оформити кредит в будь-який зручний для вас час, залиште замовлення вже сьогодні.