Як отримати кредит?

Позики до зарплати – це доступний спосіб зайняти гроші в борг швидко, без застави і бюрократії. Це дуже зручне рішення, в разі, якщо вам терміново потрібна невелика сума коштів, а до зарплати ще далеко. Ми пропонуємо позики на короткі терміни від 300 до 10000 грн. Нам все одно, як ви хочете розпорядитися грошима.


Быстрозайм - зручний і надійний сервіс. На вибір доступно два способи: займ на банківську карту онлайн і займ готівкою в нашому відділенні.

Для кого призначені позики до зарплати? Отримати позику у нас може будь-який житель України у віці від 18 до 75 років. Обов'язкова наявність таких документів, як паспорт і ідентифікаційний код. Також знадобитися інформація про адресу проживання та реєстрації. Заявку можна оформити онлайн, не виходячи з дому або відвідати наше відділення.

Отримати кредит на карту можна в будь-якій точці України не виходячи з дому чи на природі і навіть не відриваючись від важливих справ. Вам потрібен тільки доступ в інтернет, паспорт і ІПН.

Як це працює

Оформіть заявку
Це займе не більше 20
хвилин

Отримайте відповідь
Ми намагаємося відповідати
протягом 10-30 хвилин

Отримайте гроші

Яким способом можна оформити заявку?

На сайті

Можна отримати позику не виходячи з дому, 24/7 в будь-якій точці країни. Необхідно пройти легку і швидку форму реєстрації на сайті та на майбутнє запам'ятати логін і пароль для входу в особистий кабінет.

У відділенні

Можна отримати позику готівкою 7 днів на тиждень, у відділенні компанії "Быстрозайм" в вашому місті. Для цього спеціяліст заповнить заявку з вашою інформацією під вашу диктовку і після схвалення видасть гроші готівкою.

Установи мобильное приложение - будет проще и удобней!
установи мобильное приложение Быстрозайм