РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
12.03.2018

Кредит не виходячи з дому на карту

Багато наших співвітчизників нерідко задаються питанням: де взяти гроші на будинок? Дійсно, адже сучасний ринок фінансових послуг пропонує масу програм кредитування, які передбачають, що позикові кошти можна отримати прямо не виїжджаючи з дому.

Можливим отримати гроші в борг не виходячи з дому стало завдяки розвитку інформаційних банківських технологій. Фінансові установи активно використовують скоринг-програми, що дозволяють швидко оцінити платоспроможність клієнта, а можливість доставки грошей прямо на дім тільки підвищує репутацію компанії на ринку. Про те, де можна отримати гроші на карту не виходячи з дому, і на яких умовах, - тема даної статті.

Кредит на дому в банку: кредитка з доставкою

Один з найпопулярніших продуктів у банків - це кредитна карта. Це також свого роду кредит не виходячи з дому, в Україні він досить популярний. Видається позика наступним чином:

  • На офіційному сайті банку користувач запо��нює заявку на отримання коштів.

  • Організація розгляд��є запит позичальника і виносить рішення протягом 15 хвилин - 1 години (залежно від банку).

  • Якщо рішення позитивне, кур'єр доставляє кредитну карту і 2 примірника договору клієнта додому. Оригінали договору підписуються на місці, 1 залишають клієнту.

Перед тим, як оформити кредит не виходячи з дому, зверніть увагу на умови кредитування. Перш за все це доступний ліміт і процентна ставка, яка обчислюється в річному відношенні. Як правило, ставки по "кредитках" досить високі (від 35% річних і вище), часто включають в себе додаткові комісії за обслуговування рахунку та інші додаткові виплати, про які завжди вказують в договорі. Деякі банки вимагають надання документів про підтвердження заробітку.

На яких умовах видається мікрокредит не виходячи з дому

Отримати кредит на будинок можливо і в мікрофінансовії організації (МФО). Вони спеціалізуються на видачі невеликих позик на короткий час. Процес оформлення кредиту простий:

  • ви звертаєтеся до відділення МФО або на сайт організації;

  • заповнюєте заявку на кредит не виходячи з дому на карту або замовляєте доставку грошей додому (якщо ця опція доступна);

  • очікуєте винесення рішення протягом 15-20 хвилин.

Якщо відповідь позитивна, щоб отримати гроші на карту не виходячи з дому потрібно вказати реквізити особистого рахунку та підписати кредитний договір. Зробити це можливо на сайті МФО, вказавши секретний код, який прийде у вигляді SMS, або використавши особисту електронний цифровий підпис.

Ви зможете виплатити кредит онлайн на карту не виходячи з дому через сайт МФО, використовуючи класичний переклад в сторонньому банку або будь-який платіжний термінал.

Увага: клієнт повинен бути резидентом України з реєстрацією в дієздатному стані.

Де отримати кредит на карту не виходячи з дому вигідно

В даний час більшість у��раїнців воліють оформити кредит не виходячи з дому в МФО, оскільки так позичальникові зручніше вирішити невеликі фінансові проблеми, виплативши борг фінансовій організації в короткі терміни, і не втягуючи себе в тривалу боргову яму.

З іншого боку, можливість отримати і карту, і гроші вдома, - кредит на кредитну картку в банку з доставкою. Звичайно, при відсутності банківської карти користуватися кредиткою зручно, тим більше що баланс рахунку можна поповнювати і витрачати знову і знову. Тому таку пропозицію слід назвати довгостроковою.

Швидкі кредити з дому: переваги

Оперативність отримання. Кредит на карту не виходячи з дому видається менш ніж через 1 годину.

  • Мінімальний пакет документів. МФО не вимагають великого пакета документів, досить паспорта, будь-якого другого документа і вказівки простих особистих даних до анкети.

  • Лояльність до позичальника. Кредит онлайн на карту не виходячи з дому надається на лояльних умовах до клієнта: незалежно від кредитної історії, досвіду трудової діяльності, соціального стану і т.п.

Що вигідніше: отримати мікрокредит не виходячи з дому або скористатися продуктами банку? Залежить від ваших цілей і запитів. У будь-якому випадку, перш ніж підписувати договір, уважно вивчіть його умови і репутацію фінансової установи на ринку.