Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

03.05.2018

Кредит на освіту

Отримання професійної освіти є однією з головних цілей випускників шкіл. Також не менш, важливим моментом у працездатного населення є і підвищення кваліфікації, часто роботодавець не сприймає низького рівня знань та профпідготовки своїх підлеглих.

У зв'язку з цим багато українців ретельно підбирають освітні установи, де, швидше за все, навчання не буде безкоштовним. Тому часто кредит на освіту істотно полегшує оплату підвищення кваліфікації або первинного отримання перспективної професії.

Що таке кредит для навчання

Позика, спрямована на отримання професійної освіти - споживчий кредит, розрахований на термін виплати від 1 до 5 років. Діючі банки, як правило, пропонують кілька варіантів кредитних програм:

  • Нецільової споживчий кредит. Не вимагає вказівки і доказів над цільовим використанням коштів. Тому ставка може варіюватися в залежності від банку. Часто перевищує 15% річних.
  • Цільовий споживчий кредит. Передбачається, що отримані від банку кошти повинні бути витрачені тільки на оплату навчання. Ставка зазвичай нижче стандартних пропозицій. Зазвича�� не перевищує 15% річних.

Заявки на споживчі кредити розглядаються від 1 до 3 днів.

Зовсім недавно на ринку фінансових послуг з'явилася така пропозиція, як експрес-кредитування. Це найдорожчі кредити на освіту (ставка від 20% річних), проте вони можуть не вимагати документального підтвердження. Необхідно підготувати мінімум документів, можливий час розгляду заявки - 30-60 хвилин.

Які документи можуть знадобитися позичальникові

Про те, як отримати кредит на освіту, слід дізнаватися заздалегідь. Для цього варто відвідати офіційні сайти банків або їх офіси. Тут же вам запропонують ознайомитися з дозвільними документами фінансової установи, умовами надання коштів, екземплярами кредитних договорів.

Щоб взяти кредит на освіту, швидше за все вам знадобляться:

  • паспорт і його копія (обов'язково: громадянство, постійне місце реєстрації);
  • документи про наявні доходи;
  • довідка з навчального закладу про стипендіальні зарахування.

Не виключено, що може знадобитися заставне майно або поручительство на кредит, освіта в даний час може коштувати дорого. Тому, чим вище запитувана сума, тим серйозніше банк буде страхувати свої вкладення.

Чи можливо використовувати альтернативні варіанти

Швидко, і при наявності мінімуму документів, можна отримати до 10 000 грн на 1 місяць в Бистрозайм. Такий напрям, як мікрофінансування, швидко набирає популярність серед населення, так як для отримання коштів знадобиться паспорт і будь-який другий документ (ІПН або студентський квиток). Заявка вирушає в режимі онлайн через наш сервіс, можна звернутися до фахівців і особисто. Термін розгляду анкети займе не більше 10 хвилин, а гроші можна отримати не тільки в відділенні, а й на власний рахунок / кредитну або дебетову карту.

Ми розуміємо, що іноді 10 000 грн недостатньо, щоб оплатити весь курс навчання, проте ми готові допомогти вам з мінімальною ймовірністю відмови. Ви без зусиль зможете оплатити семестр і використовувати кошти ��ак, як вважаєте за потрібне.