Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

03.05.2018

Кредит на квартиру

Іпотека займає суттєвий обсяг серед кредитних продуктів від банків, пропонованих фізичним особам. Ринок стрімко розвивається, вдосконалюється, діють пільгові програми, варіюються процентні ставки. Іншими словами, кредит на квартиру вже не являється складним процесом. В якості основних вимог фінансових установ наявність:

 • громадянства і постійного місця проживання;
 • початкового внеску від 30%;
 • одного місця роботи протягом 6 місяців і можливості надати довідку від роботодавця про доходи.

Які кредити на квартиру пропонують сучасні банки

Спектр іпотечних продуктів, спрямованих саме на придбання квартири, досить широкий. Абсолютно всі банки розглядають заявки щодо:

 • Покупки нової нерухомості. Мається на увазі придбання квартири у компанії-забудовника. Тут зверніть увагу на те, що дуже часто банк є партнером будівельної організації, а тому процентні ставки можуть бути знижені або запропоновані особливі умови кредитування.
 • Покупки вторинної нерухомості. Придбання квартири у власника, тобто на вторинному ринку. Тут процентна ставка, як правило, істотно вище, однак є можливість підібрати квартиру з оптимальним плануванням і відповідним ремонтом в зручному районі.

Позика на квартиру в новому будинку може бути надана як на підставі договору купівлі-продажу з компанією-забудовником, так за фактом участі в пайовому будівництві, що також підтверджується відповідним документом.

Умови кредитування

Якщо ви в даний момент вирішуєте питання про те, де взяти гроші на квартиру, вивчіть умови кредитування. Більшість установ пропонують:

 • термін виплати позики до 25 років;
 • процентні ставки від 13% на рік і вище.

Крім уже зазначених вимог, позичальник повинен мати бездоганну кредитну історію. У більшості випадків заявку на надання кредиту можна відправити онлайн. Вона являє собою анкету, де потрібно вказати дані паспорта і просту інформацію про себе, в тому числі щомісячний сукупний дохід всієї родини. Якщо попередньо банк схвалить ваш запит, є сенс більш детально дізнатися, як взяти позику на квартиру, і відвідати банк особисто.

Де взяти кредит на квартиру і які документи необхідні позичальникові

Банк, який видає іпотеку, повинен мати солідний досвід роботи на українському ринку (не менше 5-10 років) і доступні для кожного дозволу на ведення профільної діяльності. Це означає, що будь-який потенційний позичальник може вивчити всі данні банку на його офіційному сайті або особисто завітавши до офісу.

Також заздалегідь вивчіть те, як взяти кредит на квартиру в обраному банку, так як деякі документи вимагають попереднього запиту в різні державні інстанції. Найчастіше необхідно надати:

 • оригінал і копію паспорта позичальника;
 • код;
 • свідоцтва про реєстрацію шлюбу, народження дітей та інші офіційні документи, що підтверджують соціальний статус;
 • документи на придбану квартиру: договір купівлі-продажу, довідки з БТІ та ЖЕКу, оцінка вартості приміщення;
 • довідки про доходи за останні 6 місяців з розбивкою за кожен місяць;
 • дохід співпозичальника (зазвичай це чоловік або дружина) і документи, що засвідчують його особу.

Крім того, як отримати позику на квартиру, радимо поцікавитися, які витрати вас чекають в процесі її оформлення. Можливо буде потрібно оплатити комісію за відкриття рахунку, послугу переказу коштів на рахунок покупця. Не забувайте, що незалежна оцінка також потребують оплати.

Позика на квартиру - це доступна програма кредитування, при великому бажанні можна придбати власне житло, яке задовольняє вашим потребам. Головне передбачити всі розтрати і відповідально поставитися до підготовки документів. Що стосується непередбачених витрат, то Бистрозайм завжди готовий надати допомогу і надати позику на непередбачені витрати.