РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
21.02.2018

Кредит для пенсіонерів

Вважається, що пенсіонери є найбільш доброчесними позичальниками. Дійсно, громадяни цього віку якщо і беруть на себе боргові зобов'язання, то виплачують заборгованість в точний термін і строго стежать за графіком платежів. Більш того, в разі виникнення складнощів з виплатою, пенсіонери рідко ховаються, і краще йдуть на контакт з операторами для вирішення проблеми заборгованості.

Проте, не дивлячись на все перераховане вище, кредит для пенсіонерів в Україні пропонується все рідше, все-таки вік може дати про себе знати, і в разі будь-яких трагічних подій, банк не отримує свої кошти назад. А якщо оформити кредит пенсіонер і зможе, то швидше за все при певних умовах. Серед таких: обов'язкова наявність застави, поручителів, оформлення страховки і т.п. Все це може означати тільки додаткову фінансову тяганину для боржника. Що ж робити в такому випадку?

  • Звернутися в МФО. Кредит пенсіонерам в Україні надають більшість мікрофінансових організацій. Наприклад, в МФО Бистрозайм можна оформити до 10 000 грн під невелику комісію на термін до 30 днів.

  • Дотримуватися умов банків: зібрати повний пакет документів і необхідними способами (тобто заставою, поручительством і т.п.) застрахувати свої зобов'язання.

Розглянемо основні аспекти співпраці з різними фінансовими установами.

Вік позичальника

Перше, на що слід звернути увагу, перш ніж брати кредит пенсіонеру, це допустимий вік позичальника, так як багато МФО і банки в цьому плані встановлюють свої обмеження. Ми рекомендуємо подавати заявку в ту установу, де вікова планка вище, тоді можна сподіватися на високу ймовірність схвалення. Наприклад, більшість банків обмежує цей показник 60-65 роками, в МФО він вище. Наприклад, МФО Бистрозайм видає кредити для пенсіонерів у віці до 75 років. Уважно підійдіть до цього питання, тому що численні відмови можуть негативно вплинути на кредитну історію.

Сума позики або як підвищити репутацію при оформленні заявки

Більшість фінансових установ пропонує певні суми коштів на конкретний термін за замовчуванням. Наприклад, споживчий кредит пенсіонеру в великому банку можуть дати на строк до 18 місяців. При цьому не слід розраховувати на великі суми. У МФО ситуація схожа, тільки сума заздалегідь відома, а термін в більшості випадків становить близько 30 днів.

Щоб компанія ставилася до пенсіонера більш лояльно, в банк можна надати довідку про доходи або пред'явити інші документи, що підтверджують особистий прибуток понад наявної пенсії. Також можна акцентувати увагу на заставі або поручительство. У цьому питанні взяти кредит пенсіонеру в МФО набагато простіше, оскільки зазвичай такі організації однаково ставляться до всіх хто звернувся. Хіба що доведеться пред'явити пенсійне посвідчення.

Чи видають кредити пенсіонерам в Україні: підсумки

Так, кредит для пенсіонерів в Україні - це продукт реальний, цілком доступний. Його можна отримати як в банку, так і в МФО. Банк більш вимогливий до даної категорії клієнтів, і засновує свої дії за принципом: чим більше документів пред'явлено, тим вірогідніше схвалення. У свою чергу в МФО оформити кре��ит під пенсію простіше і швидше: більшість клієнтів одержують кошти вже протягом 30 хвилин, можливо оформлення онлайн або в відділенні. З огляду на це, зіставте переслідувані цілі і бажання, і вибирайте відповідну фінансову установу.