РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
03.05.2018

Кредит без застави

Кредит без застави - позика, яка надається без забезпечення. Головними відмітними особливостями банківських позик є:

  • обмежений ліміт;
  • необхідність документального підтвердження платоспроможності;
  • висока процентна ставка.

Однак в залежності від фінансової установи, дані вимоги можуть бути істотно м'якіше. Це означає, що оформити кредит без застави цілком можливо, а як і де це зробити - розповімо нижче.

Які умови можуть бути запропоновані банком

Якщо неможливо надати заставу, в якості підтвердження платоспроможності банк може зажадати довідку про доходи, а також поручительство 1 або 2 резидентів України, які мають достатній заробіток для виплати кредиту в разі потреби. До поручителів допускається залучення родичів, друзів, знайомих, колег.

Крі�� того, процентна ставка в банку безпосередньо залежить від виду кредитного продукту. Наприклад, якщо ви бажаєте оформити цільову позику без застави, можливо ставка ��е перевищить і 15% річних. Однак термін розгляду особистості позичальника може затягнутися до 3 днів. З іншого боку, багато банків пропонують експрес-кредитування, яке допускає надання коштів за простішою схемою. Позичальнику знадобиться мінімум документів (зазвичай паспорт і будь-який другий документ), а рішення повідомляється буквально протягом години. Ставка досить висока: від 25% річних і вище.

МФО: мікрокредити без застави з мінімальним пакетом документів

Варіант для тих, кому гроші потрібні терміново, буквально протягом 1 години, в тому числі на карту. Мікрофінансові організації істотно полегшили процедуру видачі коштів, вони гарантують фінансування при наявності даних паспорта та будь-якого другого документа.

Щоб оформити мікрокредит без застави на максимальну суму (в Бистрозаймі це 10 000 грн), потрібно відвідати сайт МФО і залишити заявку. На нашому сервісі ви зможете прямо зараз заповнити просту анкету. Рішення буде відомо менш ніж через 10 хвилин, гроші можна буде отримати в будь-який зручний час. Більш детально про умови співпраці з позичальниками можна дізнатися на даному сайті.

Зверніть увагу, що кредит в МФО слід виплатити в короткі терміни, як правило, протягом 30 днів або за більш тривалий термін, якщо клієнт звертається в організацію вже не перший раз і має хорошу репутацію. За користування позикою потрібно виплатити тільки комісію, яка нараховується кожен день, тому сума переплати повністю залежить від того, як довго ви будете виплачувати кредит.