РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
12.03.2018

Кредит без поруки

Багато з нас часто знаходяться в пошуках вигідного кредиту: щоб ставка була нижчою, період кредитування та розмір внесків оптимальний бюджету, а термін розгляду заявки максимально лагідний. Також важливим моментом в кредитуванні є відсутність поручителів, оскільки не кожен родич або знайомий погодиться оформити поруку в банку. Де взяти кредит без поручителів швидко і необтяжливо? Розповімо в даній статті.

Банк: кредит без поручителів

Головна закономірність банківських пропозицій полягає в тому, що чим "дешевше" кредит, тим більше інших вимог встановлює установа. Це пояснюється тим, що ризик неповернення досить великий, а значить, швидше за все, буде виставлена ​​висока відсоткова ставка (зазвичай від 15-18% річних і вище), і короткий термін погашення боргу.

В даний час можна оформити:

  • Нецільовії споживчий кредит в банку без поручителів. Надається готівкою, видається в касі установи. Термін розгляду заявки - до 3 робочих днів.

  • Цільовий споживчий кредит. До таких можна віднести кредит готівкою без поручителів, який спрямований на певні цілі. Наприклад, на покупку автомобіля і т.п.

  • Споживчий кредит при купівлі товару. Оформлюється в магазині (або інтернет-магазині) в разі, коли покупець не має можливість придбати певний товар за всю вартість. В якості кредитора виступає банк-партнер магазину. Заявка розглядається протягом 5-20 хвилин прямо в торгівельній точці, тут же підписується договір, процедура оформлення проводиться менеджером-представником фінансової установи.

  • Кредит без поручителів на карту. Кредитна карта видається на вимогу, заявка оформляється в режимі онлайн або особисто в офісі банку. Ліміт встановлюється банком, процентна ставка часто залежить від суми позики.

Де взяти швидкий кредит без поручителів

Оформити позику пропонується і в мікрофінансових організаціях. У більшості випадків висувають такі вимоги щодо позичальників:

  • термін кредитування становить не більше 30 днів;

  • доступні ліміти не високі (зазвичай до 10 000 грн);

  • процентна ставка нараховується щодня, і становить до 2,5% в день;

  • щоб взяти кредит без поручителів позичальник повинен бути громадянином України з реєстрацією;

  • постійна співпраця обіцяє можливість збільшення лімітів, термінів кредитування, іноді можна отримати кошти за зниженою процентною ставкою.

Як виплатити кредит

У більшості випадків кредит, оформлений без поруки, виплачується в тому ж порядку, що і будь-який інший кредитний продукт. У банку пропонується вносити внески щомісяця на карту (якщо отримана кредитка) або в найближчому відділенні.

Якщо ви оформили кредит швидко без поручителів в МФО, то тут можна оплачувати борг через платіжні термінали, у відділеннях організації, в особистому кабінеті на сайті методом списання з особистого рахунку.

Про що слід пам'ятати позичальникові

Будь-яка фінансова установа повинна мати хорошу репутацію у інших клієнтів. Про це легко дізнатися з тематичних сайтів, на сервісі самого банку або МФО, а також у знайомих.

Поцікавтеся про наявність дозвільних документів на право ведення фінансової діяльності. Бажано перевірити обсяг фінансового портфеля, що також є показником стабільності банку / МФО.

Пам'ятайте, що кредит швидко без поручителів не видадуть, якщо ви маєте негативний досвід співпраці з установою (незалежно від місця звернення). Однак в разі, якщо ви звертаєтеся в МФО вперше, для даної організації кредитна історія не має значення. Для банку кредитна історія при прийнятті рішення щодо позичальника навпаки вкрай важлива.