РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
03.05.2018

Кредит без банку

Українські банки пропонують великий вибір різних кредитних програм, висуваючи різні вимоги до позичальників. Однак часто бувають ситуації, коли фінансові установи відмовляють в наданні кредиту. Це може бути пов'язано з різними причинами, ось деякі з них:

  • погана кредитна історія або її відсутність;
  • помилки даних про платника в Бюро кредитних історій.

Однак вихід є завжди, сьогодні можливо отримати позику без банку, і для цього не потрібно звертатися до друзів, родичів або в ломбард, де можуть надати позику під заставу і т.п. На ринку вже досить давно стабільно розвиваються мікрофінансові організації, що гарантують 98% ймовірності схвалення невеликого кредиту під будь-які потреби.

У чому відмінність МФО від банку

Перш за все слід акцентувати увагу на перевагах МФО, ось деякі з них:

  • прискорений розгляд заявки (наприклад, в Бистрозайм ви зможете отримати відповідь вже через 10 хвилин);
  • спрощена процеду��а надання документів;
  • відсутність необхідності офіційно підтверджувати дохід.

Щоб отримати кредит без банку в МФО, достатньо заповнити на сайті просту заявку. Тут ви вказуєте повне ПІБ, дані паспорта і контакти для зв'язку (e-mail, телефон і т.п.). Після цього система оцінки позичальника (скоринг) автоматично розглядає вашу заявку, тому рішення повідомляється на телефон або e-mail дуже швидко. Якщо відповідь позитивна, потрібно вказати номер рахунку / банківської карти, на яку слід перерахувати кошти або відвідати офіс МФО особисто, отримавши гроші в касі.

Гроші без банку надаються на 1 місяць, сума кредитування становить 10 000 грн, цього деколи буває досить, щоб вирішити свої дрібні фінансові проблеми, і з черговою заробітної плати повернути позику назад. За користування грошима стягується невелика комісія від 1,8 до 2,6% в день. Вона нараховується за фактом користування, тому розмір переплати повністю залежить від позичальника.

Чи можна розраховувати на лояльність від МФО

У нашому МФО Бистрозайм ви завжди можете розраховувати на лояльні умови. Наприклад, варто взяти участь в акції, і перші кілька днів користуватися позикою абсолютно безкоштовно. Якщо ви вже успішно виплачували позику в нашому МФО, процентна ставка істотно знижується, а термін кредитування збільшується.

Таким чином, кредит без банку - це цілком зручна послуга для тих випадків, коли без витрат не обійтися, а власного бюджету не достатньо. Бистрозайм завжди готовий надати грошову допомогу і гарантувати прозорість умов співпраці.