УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
Перший займ під 0.01% *
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

03.05.2018

Кредит без банку

Українські банки пропонують великий вибір різних кредитних програм, висуваючи різні вимоги до позичальників. Однак часто бувають ситуації, коли фінансові установи відмовляють в наданні кредиту. Це може бути пов'язано з різними причинами, ось деякі з них:

  • погана кредитна історія або її відсутність;
  • помилки даних про платника в Бюро кредитних історій.

Однак вихід є завжди, сьогодні можливо отримати позику без банку, і для цього не потрібно звертатися до друзів, родичів або в ломбард, де можуть надати позику під заставу і т.п. На ринку вже досить давно стабільно розвиваються мікрофінансові організації, що гарантують 98% ймовірності схвалення невеликого кредиту під будь-які потреби.

У чому відмінність МФО від банку

Перш за все слід акцентувати увагу на перевагах МФО, ось деякі з них:

  • прискорений розгляд заявки (наприклад, в Бистрозайм ви зможете отримати відповідь вже через 10 хвилин);
  • спрощена процеду��а надання документів;
  • відсутність необхідності офіційно підтверджувати дохід.

Щоб отримати кредит без банку в МФО, достатньо заповнити на сайті просту заявку. Тут ви вказуєте повне ПІБ, дані паспорта і контакти для зв'язку (e-mail, телефон і т.п.). Після цього система оцінки позичальника (скоринг) автоматично розглядає вашу заявку, тому рішення повідомляється на телефон або e-mail дуже швидко. Якщо відповідь позитивна, потрібно вказати номер рахунку / банківської карти, на яку слід перерахувати кошти або відвідати офіс МФО особисто, отримавши гроші в касі.

Гроші без банку надаються на 1 місяць, сума кредитування становить 10 000 грн, цього деколи буває досить, щоб вирішити свої дрібні фінансові проблеми, і з черговою заробітної плати повернути позику назад. За користування грошима стягується невелика комісія від 1,8 до 2,6% в день. Вона нараховується за фактом користування, тому розмір переплати повністю залежить від позичальника.

Чи можна розраховувати на лояльність від МФО

У нашому МФО Бистрозайм ви завжди можете розраховувати на лояльні умови. Наприклад, варто взяти участь в акції, і перші кілька днів користуватися позикою абсолютно безкоштовно. Якщо ви вже успішно виплачували позику в нашому МФО, процентна ставка істотно знижується, а термін кредитування збільшується.

Таким чином, кредит без банку - це цілком зручна послуга для тих випадків, коли без витрат не обійтися, а власного бюджету не достатньо. Бистрозайм завжди готовий надати грошову допомогу і гарантувати прозорість умов співпраці.