РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
03.05.2018

Гроші в борг

Економічне становище в Україні спонукає до розвитку сфери фінансових послуг. Тому на ринку з'являються нові іноземні банки, що успішно ведуть співпрацю з юридичними і фізичними особами, а також мікрофінансові організації, які пропонують взяти швидко гроші в борг. МФО поступово стають окремим напрямком сфери фінансових послуг, тому на яких умовах тут пропонуються позики в борг, і яким чином можна оформити такий кредит, - тема даної статті.

Що таке МФО

Мікрофінансових організація (МФО) - компанія, яка пропонує отримати гроші в борг швидко, на короткий термін, і за умови обмеженого ліміту. Наприклад, в нашому МФО Бистрозайм ви зможете взяти гроші в борг терміново на термін від 30 днів при максимальному запиті суми в 10 000 грн.

Відзначимо, що ринок мікрофінансування стрімко розвивався і змінювався за останні кілька років існування. Ще 7-8 років тому можна було отримати гроші в борг тільки за умови особистої присутності. Сьогодні, коли компанії активно використовують дані Бюро кредитних історій та принципи пер��вірки потенційного позичальника методом скорингу, можна оформити в режимі онлайн грош�� в борг. Суть програмної перевірки клієнта полягає в оцінці його відповідей на різні прості питання. За підсумками перевірки система ставить певну кількість балів, і якщо результат перевищив конкретний поріг, заявка на позику грошей в борг буде схвалена.

На яких умовах можна взяти в борг гроші

Якщо ви терміново хочете отримати гроші в борг без банків, через МФО, необхідно підготуватися до того, що організація буде висувати такі вимоги до позичальника:

 • Наявність громадянства України та адреси постійної реєстрації.
 • Відповідність віку (не молодший 18 років).
 • Наявність активного номера телефону.
 • Наявність власного рахунку, так як переводяться гроші в борг терміново на карту.

Увага: якщо у вас немає особистої банківської карти, можна звернутися в один з офісів МФО. Дані про місцезнаходження відділень Бистрозайм, де ви можете позичити гроші в борг, доступні у відповідному розділі нашого сайту.

Як взяти гроші в борг

Найзручніше оформляти гроші в борг через інтернет, про що свідчить і статистика, так як особистих парафій в офіс стає все менше - сучасний українець цінує оперативність і мобільність. Тому опишемо найбільш поширений алгоритм оформлення позики.

 1. Звернення на інтернет-ресурс МФО. Щоб отримати гроші в борг швидко, спочатку потрібно пройти реєстрацію на сайті організації. Ви вказуєте телефон, ПІБ, кращий пароль для входу в особистий кабінет потім отримуєте лист з підтвердженням реєстрації та описом подальших дій.
 2. Оформлення заявки. Виберіть відповідну кредитну програму, розрахуйте термін і розмір позики за допомогою онлайн-калькулятора. Так ви зможете визначити вартість кредиту разом з відсотками. Натисніть "отримати позику" і вкажіть особисті дані в доступній формі: номер і серію паспорта, код і т.п. Довідки про доходи та інша документація не знадобляться.

Після цього натисніть "відправити", і вже через 10 хвилин (або менше) вам прийде відповідь з рішенням у вигляді sms. Оскільки в процесі заповнення анкети ви вказали особистий рахунок, куди слід перевести позику, МФО переведе гроші на карту в борг терміново, тобто після підписання договору-оферти, буквально протягом 20-30 хвилин (як правило, кошти приходять швидше).

Імовірність відмови

Вкрай низька, гроші в борг на карту терміново онлайн надаються в 96% випадків звернень. МФО не перевіряє кредитну історію позичальника, але може вплинути на неї. Тому, щоб оформити гроші онлайн в борг, перш за все необхідно мати хорошу репутацію перед організацією, в яку ви звертаєтеся. Вам не нададуть гроші терміново в борг, якщо:

 • ви маєте діючий займ в обраному МФО (більше одного кредиту оформляти не можна);
 • ви маєте прострочену заборгованість в обраному МФО;
 • відомий факт іншого негативного досвіду співпраці: вказувалася неправдиві дані в заявці, колись були прострочення і т.п.

Всі вищевказані причини зустрічаються досить рідко, якщо жодна з них до вас не відноситься, швидше за все заявка буде схвалена.

Де пропонують терміново гроші в борг на карту

Якщо вам потрібно терміново взяти гроші в борг онлайн на карту, можете звернутися в МФО Бистрозайм. Наша компанія гарантує:

 • прозорі умови співпраці;
 • проведення постійних акцій, завдяки яким можна отримати гроші в борг онлайн на карту на більш лояльних умовах;
 • можливість пролонгації кредитного договору;
 • швидкий час розгляду заявки - до 10 хвилин.

Коли терміново потрібні гроші в борг на карту, у вас завжди є гарант оперативної фінансової допомоги - Бистрозайм.