07.02.2017

5496 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Що таке "Докредитування" і як ним скористатися

Що таке

Бистрозайм вже більше 5-ти років надає оперативну фінансову допомогу українцям, незалежно від рівня доходів і цілей, причому робить це найбільш швидким і зручним способом - готівкою в відділеннях, онлайн на сайті або займ по телефону (для постійних клієнт��в) . Позику можна оформити протягом 20 хвилин і відразу ж отримати гроші.

Така альтернативна послуга вже поширилася на нашому ринку і набагато є зручнішлю, ніж звертатися в банк або нести заставу в ломбард.

Компанія Бистрозайм всі п'ять років свого існування націлена на розвиток послуг і вигідних пропозицій для своїх клієнтів. Ми намагаємося дбати про клієнтів, тому що розуміємо, що фінансові питання - найважливіші для підтримки нормальної життєдіяльності.

Восени 2016 року компанія «Бистрозайм» запустила унікальну для ринку послугу - докредитування. Давайте розберемося, що це за послуга і чим вона вигідна клієнтам.

Буває так, що позичальник прийшов з метою взяти суму в 2000 гривень на бажану покупку. А компанія може дати позичальнику 4000 грн. Сьогодні така сума не потрібна клієнтові, тому він зупиняється на першій. Але до моменту, коли потрібно виплачувати позику, в житті можуть статися несподівані зміни або виникнути додаткові потреби в грошах. Ми це продумали і пропонуємо докредитувати. Ви берете доступну додаткову суму до вашого першого займу (в нашому прикладі клієнту з 4000 тисяч доступно ще 2000 грн, так як 2000 грн клієнт взяв відразу). Це неймовірно зручно і такою послугою вже користуються 87% наших клієнтів