УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

05.01.2020

126940 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скільки коштує грам срібла в Україні? Де вигідніше купити в 2020?

Інформації про те, скільки коштує грам срібла, в інтернеті дуже багато. Ми ж хочемо розповісти крім ціни ще і про те, що з себе представляє цей метал і чому варто його придбати.

 

 

Скільки коштує грам срібла в Україні?

 

Срібло - це один з найулюбленіших і найпоширеніших цінних металів не тільки в Україні. Ювелірні срібні вироби, посуд і елементи декору користуються великою популярністю через порівняно невисоку ціну і неймовірної краси. Завдяки своїй при роді, метал в чистому вигляді має хороші властивості до переробки - він пластичний, легко піддається деформації. Тому для виготовлення ювелірних виробів, елементів декору і посуду використовують сплави срібла з іншими кольоровими і дорогоцінними металами, наприклад, мідь. А чисте срібло, в основному, йде для виготовлення банківських злитків, колекційних монет.

В даній статті поговоримо про те, скільки коштує один грам срібла, про існуючі його пробах, що таке брухт срібла і багато іншого.

 

Вартість грама серебра в Україні і Києві

Для того, щоб дізнатися, скільки коштує грам срібла в Україні, досить звернутися на фінансові інтернет-майданчики, які в режимі реального часу показують офіційні курси дорогоцінних металів, встановлені НБУ. Відштовхуючи сь від цієї інформації, банки і ломбарди (вони завжди будуть трохи вище) встановлюють свою вартість на золото і срібло. Крім того, курси дорогоцінних металів можуть відрізнятися в кожному великому місті України. Для того, щоб дізнатися вартість в вашому гір оді, наприклад, Києві, просто потрібно прописати в пошуковому рядку запит: скільки коштує грам срібла Київ. Замість Києва ви підставляєте ваше місто або населений пункт. а потім шукайте найавторитетніший ресурс.

 

Скільки коштує грам срібла різних проб?

Ціна одного грама срібла залежить від його проби. У нашій країні використовують такі метричні проби: 800, 830, 875, 925, 960, 999. Де, 999 - це найвища проба, чисте срібло, а 800, відповідно, найнижча і присутність срібла у виробі даної п роби становить 80% , інші 20% це мідь або інші домішки. Такий сплав вважається низькопробним, але завдяки хорошим пластичним здібностям, він добре підходить для виготовлення столових приладів. Ще таке срібло називають технічним.

Скільки зараз коштує грам срібла в різних пробах? У січні 2019 року було встановлено наступні курси:

 

Проба

Ціна

999

14,01 грн.

960

13,45 грн.

925

12,96 грн.

916

12,83 грн.

875

12,26 грн.

830

11,63 грн.

800

11,21 грн.

830 проба дуже схожа за своїми властивостями на срібло 800 проби, найчастіше використовується для виготовлення декоративних елементів і фурнітури. Це низькопробне срібло.

875 проба, де срібла повинно бути не менше 87%, використовується для виготовлення ювелірних виробів в промисловому масштабі, а також різних виробів для побутового використання.

 

Скільки коштує грам срібла 925 проби

Срібло 925 проби - найпопулярніший метал для виготовлення якісних ювелірних виробів в усьому світі. Метал даної проби має красивий білий колір, який дуже схожий на платину. Цей метал стійкий до окислення і корозії, вироби з нього тверді і мають гарний вигляд. Таке срібло називають «Срібним стандартом». Ювелірний виріб, монета або якісне столове срібло з даної проб и стане вигідним капіталовкладенням і прекрасним подарунком.

960 проба - високопробне срібло, яке своїми характеристиками практично не поступається чистому сріблу. Використовують для виготовлення високоякісних колекційних ювелірних виробів тонкої роботи. Такі вироби стануть прикрасою най вишуканої колекції.

Саме 999 про��у прийнято вважати чистим сріблом, так як отримати на 100% чисте срібло неможливо і завжди будуть присутні домішки. З чистого срібла найчастіше роблять банківські злитки, інвестиційні монети, в ювелірній крамниці застосовується рідка. Також їм сріблять вироби з цього ж металу, але більш низьких проб. Чисте срібло широко застосовується в медицині і для виготовлення побутових приладів, які дбають про чистоту повітря, води і т.д.

Таким чином, ви бачите з таблиці скільки коштує грам срібла 925 проби. Ціна на найпопулярніший метал на даний момент становить 12,96 грн. Зв��ртаємо вашу увагу, що ціна буде відрізнятися в банківських установах і ломбардах також ціна в готових виробах буде вище.

Про те, скільки коштує срібло 925 проби в Україні, можна стежити на інтернет майданчиках спеціальних фінансових порталах, банків і ломбардів. Для цього, в пошуковому рядку слід просто набрати: скільки коштує 1 грам срібла 925 проби, скільки коштує 1 гра мм срібла 925 проби в Україні т.д.Пошуковик видасть всі можливі варіанти сайтів, які розміщують дану інформацію.

 

Скільки коштує 1 грам срібла 999 проби

Скільки коштує 1 грам срібла 999 проби теж ясно з наведеної таблиці - 14,01 грн. Як і ку рс срібла 925 проби, дізнатися актуальну вартість грама срібла 999 проби, можна в інтернеті.

Скільки коштує 1 грам срібла 999 проби

Що таке 84 проба срібла і скільки коштує

84 пробу використовували ювелірні майстри дореволюційній Росії. У той час в ходу була, так звана «золотникова» система позначення проб благородних металів. Сьогодні аналогом даної проби є 875. Срібні ювелірні прикраси і домашнє начиння того часу таврувалися знаком у вигляді жінки в кокошнику. До 1908 року її голова була повернута вліво, потім направлення голови змінили в протилежну сторону. Поруч проставлялася проба, дата виготовлення і інша інформація.

Зараз вироби з «царської» пробою представляють велику цінність і є предметами антикваріату. Ціни на таке срібло завжди вище і залежать від офіційного курсу і цінності самого виробу, його стану, складу, художньої цінності і т.д.

 

Скільки коштує грам срібла в ломбарді: чи вигідно здати виріб?

Якщо у вас є готовий виріб і ви хочете його закласти, то не зайвим буде дізнатись заздалегідь, скільки коштує срібло в ломбарді. Ціна на цей метал встановлюється щодня і залежить від багатьох факторів. Крім того, при оцінюванні конкретного срібного вироби, фахівець буде дивитися на його зовнішній вигляд, дату виробництва та пробу. Саме проба - це головний фактор, який впливає на ціну. А значить, скільки коштує 1 грам срібла в ломбарді, буде залежати, в першу чергу від проби вироби, пропонованого в заставу.

Сьогодні ломбарди України приймають в заставу срібні вироби майже всіх проб. Але найбільш дорого і вигідно оцінять, звичайно ж, вироби 999 проби, вам запропонують ціну 10-11 грн. за 1 грам. За ювелірні вироби з самого популярного срібла 925 проби дадуть від 9,50 до 10,50 грн. за грам. За срібло 875 проби у вигляді посуду, столових приладів і ювелірних виробів запропонують 8,50 до 9,50 грн. за грам. Ну і найбільш дешево будуть оцінені вироби з низькоякісного срібла 600 та 500 проб - 5-6 грн. / Грам.

Перед тим, як звернутися в ломбардне установа для здійснення застава, рекомендуємо ретельно вивчити ринок і підібрати найбільш вигідні пропозиції. Буде непогано вивчити репутацію ломбарду, особливо якщо ви плануєте закласти антикварне дорогий виріб. Така установа повинна забезпечити не тільки надійне зберігання вашого вироби, а й провести його якісну і професійну оцінку.

Варто зауважити, що ломбарди займаються не тільки прийомом під заставу виробів з срібла, а й їх продажем. Тут ви завжди можете знайти вироби за прийнятними цінами.

А якщо вам терміново потрібні гроші, не обов'язково нести дорогі серцю речі в ломбард. Фінансова компанія «БистроЗайм» пропонує оперативну фінансову допомогу на найбільш вигідних умовах, адже тільки зараз перша позика всім новим клієнтом під 0%. Оформити кредит легко і просто онлайн на нашому сайті https://bistrozaim.ua/partners.

 

Скільки коштує грам срібла у виробі?

Логічно, що грам срібла в готовому виробі буде дорожче, ніж офіційний курс. Адже у вартість готово го ювелірного виробу входять: ціна благородного металу, вартість каменів, рівень трудомісткості процесу виготовлення виробу. Плюс ювелірні магазини встановлюють свою націнку, яка включає прибуток продавця, а також витрати на організацію торгівлі (оренда приміщення, обладнання, оплата персоналу і т.д.).

Також варто звернути увагу, що ціни на ювелірні вироби будуть відрізнятися в магазинах преміум-класу і економ-класу, тут же буде відрізнятися, скоріше за все, і якість виробів. Крім того, як правило, ювелірні онлайн-магазини можуть пропонувати вироби за ще нижчою ціною, так як у них відсутня основна частина витрат на організацію роздрібної торгівлі - оренда торгового приміщення, і обладнання.

 

Скільки коштує злиток срібла, технічного срібло і лом?

Скільки коштує злиток срібла, технічного срібло і лом?Спершу розберемося, що собою представляють ці категорії. Вище ми вже говорили про найдорожче сріблі 999 проби в зливках, саме вони будуть найдорожчими, як для покупки, так і для продажу. Ціни на продаж / купівлю банківських злитків завжди можна дізнатися в інтернеті на офіційному сайті, відрізнятися вони можуть від ваги і установи, де ви плануєте здійсненням операцію. Тому рекомендуємо провести моніторинг всіх пропозицій і вибрати найбільш вигідний варіант.

Технічне срібла про - це срібло, що застосовується в радіоелектроніці та електротехніці. В основній масі це чисте срібло, яке було виготовлено за допомогою афінажу. Знайти інформацію про те, скільки коштує грам технічного срібла можна на сайтах ломбардів (вони часто приймають йо��о під заставу), на сайтах з пропозиціями від приватних осіб і компаній, які спеціалізуються на виготовленні різних деталей з застосування технічного срібла.

Лом срібла - це елементи ювелірних виробів, предметів посуду, елементів декору, котрі втратили свій зовнішній вигляд і функціональність. Приймають лом срібла ломбардні установи, про те, скільки коштує лом срібла, традиційно, можна дізнатися безпосередньо у відділеннях або на офіційному сайті. Ціна також буде залежати від проби, якості металу. Так, ціна брухту срібла 925 проби складе приблизно 10 грн. за грам і вище, лом срібла 875 проби від 9 гривень за грам. І, як ми вже писали вище, для того, щоб здати срібло найбільш вигідно, звертайтеся в спеціалізовані ломбарди, де спеціаліст зможе провести професійну оцінку і запропонувати адекватну ціну.

 

 

Читайте також:

Дарча на квартиру

Допомога при народженні дитини

Як відкрити свій бізнес