УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

28.07.2018

3785 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Комунальні платежі онлайн - порівняння популярних сайтів для оплати послуг

Комунальні платежі онлайн - порівняння популярних сайтів для оплати послуг

Чи можна оплачувати комунальні платежі через інтернет? Таким питанням задаються ті, хто не хоче витрачати свій час на походи в касу і стояти там у черзі. А ще цінує зручність. Ми крокуємо в ногу з часом і оплати в інтернеті - вже не рідкість, а сервісів, через які можна все оплатити - досить. Головна умова - мати платіжну карту Visa або MasterСard будь-якого банку України, смартфон або комп'ютер з доступом в інтернет.

 

Як оплатити комунальні платежі через інтернет

 

Механізм оплати комунальних платежів через інтернет простий: візьміть потрібні показання лічильників, квитанції від комунальних підприємств і діючу карту будь-якого банку з грошима на рахунку або доступним кредитним лімітом.

 

Далі варто визначитися з сервіс-провайдером або вибрати ресурс, яким ви плануєте користуватися. Рекомендуємо платити кожен раз в одному і тому ж місці, так як система запам'ятовує всі реквізити платежів (це в разі реєстрації на сайті) ������ показання, в подальшому спрощуючи оплату. Тобто ви один раз вносите всі дані, а після будете просто додавати необхідну актуальну інформацію.

 

Комунальні платежі через інтернет - які варіанти є

 

За останні пару років з'явилося все більше майданчиків, де можна розплатитися за комунальні послуги онлайн. Також оплатити комунальні платежі через інтернет можна на сайтах деяких комунальних підприємств, правда далеко не всі ще обзавелися подібною функцією.

 

Для більш зручного та швидкого оплати придумали універсальні платіжні сервіси, про які ми і розповімо вам в цій статті. В одному місці (на одному сайті) ви оплачуєте всі, що вам треба (кр������м всіх комунальних, можна ще купити квитки, поповнити мобіль��ий, наприклад).

 

Способи оплати комунальни�� платежів онлайн

 

Отже, існує кілька способів оплати комунальних послуг:

 

Можна заходити на сайт комунальної організації (в якій є така послуга) і оплачувати рахунки.

Можна скористатися інтернет-банкінгом вашого банку (картою якого ви користуєтеся), якщо така опція, як оплата комунальних, передбачена вашим банком.

Можна вибрати сервіс-провайдера, який надає послуги з оплати рахунків комунальних підприємств.

 

Які принципові відмінності оплати комунальних платежів онлайн за допомогою кожного з цих варіантів? Давайте спробуємо порівняти і розібратися.

 

Оплатити комунальні платежі в Києві онлайн можна за допомогою сайту постачальника послуг КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" КМДА (ГІОЦ): потрібно просто зареєструватися в системі. Крім широкого переліку сервісів, сайт дозволяє заплатити за дитячий садок, штрафи. Для оплати можна скористатися карткою киянина. Сплатити рахунки за електроенергію, опалення та гарячу воду зручно на сайті "Київенерго". Ви отримуєте детальну інформацію про нарахування, статистику та всі необхідні відповіді на ваші питання.

 

Ми розуміємо, що більшість людей хочуть оплачувати комунальні платежі через інтернет по всій Україні, тому розглянемо альтернативні сервіси.

 

Альтернативні популярні сервіси онлайн оплат

 

Найпопулярніші платіжні сервіси в інших містах України: Portmone.com, iPay.ua, EasyPay, інтернет-банкінг Приват24.

 

Система електронних платежів Portmone дозволяє оплачувати комунальні послуги через інтернет з карти будь-якого банку України. Реєстрація дуже проста. Майже всі постачальники комунальних послуг є в системі. Але навіть якщо в списку немає кого-то з вашого регіону, можна вибрати оплату "Переказ на довільні реквізити" і внести необхідні дані.

Зручно, що є можливість створювати шаблони квитанцій, підписатися на регулярну розсилку платіжок вам на електронну пошту, тим самим не забуваючи вчасно оплатити рахунки, уникнувши заборгованості.

Через сервіс Портмоне можна оплачувати без комісії майже всі комунальні послуги, але є базова щомісячна абонентська плата за користування ресурсом.

 

Точно також можна оплатити онлайн комунальні платежі через сервіс-посередник iPay.ua. Опціонально пропонують два варіанти: сплатити без реєстрації і з нею. Враховуйте, що сервіс бере комісію в розмірі кількох відсотків від рахунку, майже у всіх випадках. Але зареєстровані користувачі можуть розраховувати на знижку в розмірі 5-10%.

Система онлайн оплати EasyPay (Ізі Пей)

 

Система EasyPay мало чим відрізняється від вищезгаданих: можна оплатити послуги більше 500 різних компаній. Можна створювати шаблони, підключати регулярні платежі, бачити історію оплат. Плюс, що у цього сервіс-провайдера є мобільний додаток на Android, iOS і Windows phone. Сервіс теж бере комісію за оплату послуг, в більшості випадків вона мінімальна.

 

Інтернет-банкінг Приват24

 

Великою популярністю користується інтернет-банкінг Приват24, в якому всі платежі можна зробити регулярними і вони будуть оплачуватися автоматично, що зручно саме для власників карти цього банку (якщо ви отримуєте на цю карту зарплату, будь-який інший дохід або у вас затверджений кредитний ліміт). У ПриватБанку немає комісії.

обов'язково враховуйте той факт, що в Приват24 можуть бути не повні дані по вашим платіжним квитанціями, система часто «грішить» відсутністю тих чи інших показників (борг, субсидія або переплата), що може істотно впливати на ваш вибір провайдера.

 

У будь-якому випадку, вибирати вам. Ми рекомендуємо враховувати тарифи (абонплати або комісії кожного з сервісів), дивитися на те, чи зручний для вас інтерфейс сайту / особистого кабінету, чи вистачає функцій по кожному вашому запиту.

 

Читайте також:

Тарифы на газ в Украине: газовая независимость 2019

Прожиточный минимум в Украине в 2019 году, сумма и сравнение с другими странами