29.06.2018
2210 Переглядів
Отримати кредит на житло можна практично в будь-якому банку - це поширена послуга. Відмінності між банками будуть полягати тільки в умовах:
• максимальну суму;
• розмір початкового внеску;
• розмір щомісячного внеску;
• терміні кредиту;
• вимоги до позичальника.
Сам процес отримання кредиту в банку - досить складний, і може розтягнутися на кілька робочих днів (а в деяких випадках - зайняти довше тижня).
Ставка в українських банках починається в середньому від 18% річних. Кінцевий показник залежить від ряду факторів (вторинний або первинний ринок, чи є страховка, чи є заставу, чи є первинний внесок і яким він буде, і так далі).
Кредит на купівлю нерухомості покриває тільки вартість самого об'єкта. Тобто якщо ви хочете придбати квартиру в Києві вартістю в 40 $ тисяч - банк видасть вам рівно цю суму після узгодження ціни.
У деяких випадках можливий інший варіант: береться не іпотека, а «звичайний» займ готівкою. Так клієнт може отримати довільну суму, з запасом. Цей запас може знадобитися на витрати після покупки нерухомості: обробку, ремонт, купівлю меблів.
Крім цих витрат гроші знадобляться ще й на:
• послуги нотаріуса (для оформлення договору купівлі-продажу);
• послуги юриста (юридична перевірка «чистоти» квартири - не обов'язкова, але дозволяє уникнути можливих неприємностей);
• послуги ріелтора (не обов'язкові, але корисні: на ріелтора можна перекласти всі завдання з пошуку об'єкта і спілкування з продавцями).
Також гроші знадобляться і на бензин або оплату таксі - щоб швидко добиратися до об'єкта для огляду.
Якщо основна сума грошей на покупку житла вже є, але виникла необхідність в додаткових коштах - не обов'язково знову йти в банк. Невеликий займ набагато вигідніше і простіше взяти в МФО.
На https://bistrozaim.ua/uk ви можете отримати швидкий мікрокредит на непередбачені витрати. Ця МФО видає позики без тривалих перевірок і складних вимог до позичальника: отримати гроші можна буквально протягом 1 години після звернення. Їх можна або забрати готівкою, або отримати переказом на карту.
Читайте також:
Як заробити на квартиру в Україні: в 2019 році чи є перспективи
Прожитковий мінімум в Україні в 2019 році, сума і порівняння з іншими країнами.
Коментарів