РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

17.04.2019

3497 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Maanimo: чесний сервіс огляду МФО

Хочете взяти мікрокредит, але сумніваєтеся, в якій компанії це зробити? Абсолютно вірно! Не всі організації надають однаково вигідні умови. Але як дізнатися, хто є хто, і кому довіряти? Для цих цілей існує сервіс огляду МФО. Ми рекомендуємо звернути увагу на maanimo.com. Цей ресурс зарекомендував себе, як чесний і достовірний.

Особливості роботи

Фахівці сервісу не тільки вивчають ринок МФО і ана����ізують запропоновані умови, але і проводять повну аналітику. Ви можете ознайомитися з умовами надання позики, вимогами до позичальника, юридичними аспектами кредитування.

Але найголовніше навіть не це. Сервіс публікує достовірні відгуки про роботу мікрокредітних організацій. Завдяки цьому ви маєте можливість дізнатися думку реальних людей і скласти своє уявлення про кредитора.

Для прикладу ознайомтеся з оглядом нашої компанії https://maanimo.com/microcredit/bistrozaim.

Чому варто довіряти інформації?

Співробітники maanimo.com щодня виконують великий обсяг роботи. Який включає:

 • перевірку сайтів МФО на предмет зміни умов;
 • регулярне оновлення інформації на порталі;
 • таємна перевірка МФО на можливість отримання кредиту.

Останній пункт дозволяє зрозуміти, чи відповідають умови на сайті компанії реальним, і чи немає будь-якої інформації, яку мікрокредітной організація побажала приховати.

Другий важливий момент стосується відгуків. Перед публікацією на площадці, вони проходять модерацію. Це означає, що людина повинна підтвердити, що дійсно брала кредит в МФО, а не пише ще один замовний відгук. Завдяки цьому на сайті міститься небагато коментарів, зате всі вони справжні.

Це дозволяє побачити, як люди, що стали клієнтами мікрокредітной організації, оцінюють якість наданих послуг і які особливості співпраці виділяють.

Чим ще цікавий сервіс?

На сайті проекту представлено безліч цікавих сервісів:

 • Повний список МФО України;
 • Огляд кредиторів, які видають гроші на карту онлайн;
 • Список перевірених страховиків;
 • Курси валют, від поточних показників в обмінниках, до моніторингу ситуації на міжбанку.

Також можна ознайомитися з рейтингом кредитних компаній і почитати цікаві новини на тему бізнесу та фінансів. Проект має власних кореспондентів, тому пропонує ексклюзивні інтерв'ю та актуальні факти. Ця інформація розміщена в розділі «Спецпроекти».

Для проблемних клієнтів

Команда проекту розуміє, що багато громадян несуть важке фінансове навантаження і не завжди можуть вчасно погашати борги. Це псує кредитну історію, в результаті чого в 90% випадків при зверненні за кредитом заявник отримує відмову. Тому на сайті представлені МФО, які кредитують навіть із зіпсованою КІ.

Другий цікавий сервіс - добірка мікрокредитних організацій з тривалим терміном кредитування. Очевидно, що 4-5 тис. грн. це сума, яку складно повернути за тиждень або два. Скориставшись представленою на сайті інформації, ви зможете підібрати МФО, які кредитують на місяць або навіть два. Це істотно збільшить час, на підготовку коштів до повернення і дозволить уникнути зіпсованої КІ.

Обов'язково відвідайте сайт maanimo.com, і тоді у вас просто не залишиться питань з категорії: де взяти грошей до зарплати і яке МФО пропонує найбільш вигідні умови. Фінансові питання вимагають прийняття обдуманих вчинків, тому робіть вибір впевнено, спираючись на факти, а не діючи під емоціями від нав'язливої реклами. Правильний вибір МФО - запорука вашої фінансової спроможності.