УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

22.08.2018

4863 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Розмитнення електромобіля

З кожним роком на дорогах України збільшується число електромобілів. Зростанню популярності транспортних засобів з електричним двигуном сприяє активний розвиток інфраструктури (заправки вже не рідкість і є практично скрізь, а деякі можуть заряджатись навіть через вікно з власної квартири), низька собівартість поїздки, нов�� правила ввезення та розмитнення електромобіля з країн ЄС, про які ми детально поговоримо в цьому матеріалі.

Розмитнення електромобіля: наскільки вигідно купити електрокар

Крім економічних є ще й екологічні причини вибору: весь світ поступово переходить на «чистий» вид транспорту через в��никнення частих природних катаклізмів і гострої потреби в збереженні навколишнього середовища.

Україна підтримує програму збільшення припливу електромобілів з сусідніх країн (так як аналогів українського виробництва поки немає), тому Верховна Рада прийняла рішення, суттєво змінити процедуру і здешевити вартість розмитнення електромобіля в Україні. Дана постанова буде діяти до 1 січня 2019 року (інформація підготовлена ​​на підставі З��������кону №2245, стаття 64 - http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2245-19)

 

Розмитнення електромобілів в Україні в 2019: скільки коштує оформлення

 

В скільки ж обійдеться розмитнення електромобілів в Україні в цьому році?

 1. Ввізне мито для ТЗ з електродвигуном складе 0%.
 2. Акцизний податок (збір) тимчасово відмінено.
 3. ПДВ не поширюється на електромобілі.

По суті, все оформлення практично безкоштовно.

Звичайно процедуру розмитнення електромобілів в Україні в 2019 році пройти все одно доведеться: при перетині кордону заповнюються митні документи. Якщо немає досвіду і раніше жодного разу не доводилося займатися такими питаннями, доведеться витратити чимало часу. Або звернутися до митного брокера, який візьме на себе всі зобов'язання, але і попросить оплату за свої послуги.

Так чи інакше, придбання транспортного засобу з електродвигуном в Європі і США, ви зараз значно економите гроші. До 2019 року вартість розмитнення електромобілів в Україні була дуже високою.

Зверніть увагу, що всі податкові пільги поширюються виключно на придбання чистого електрокара. Якщо ви купуєте гібрид, податок на додану вартість, ввізне мито і збір будуть включені у вартість авто.

Розмитнення електромобіля: Україна підтримує покупку «чистих» авто

 

Крім усього вищесказаного, є ще ряд істотних плюсів при експлуатації електрокара:

 1. Собівартість поїздки (якщо порівняти з бензиновим або дизельним двигуном) виходить в кілька разів дешевше. Можете порівняти прямо зараз зі своїми витратами: якщо відштовхуватися від середнього кілометражу в 30 тисяч км за рік, то вартість «заправки» електрокара не перевищить 4-5 тисячі гривень.
 2. Електромобіль - це більш новий автомобіль і відповідно менше схильні до поломок і виходу з ладу.
 3. Екологічність такого ТЗ на найвищому рівні.

Українці вже вибрали для себе популярні моделі, серед яких на першому місці Nissan Leaf, BMWi3, Ford Focus Electric і звичайно ж Tesla. Їздити на таких машинах не тільки зручно а і дешево, завдяки дешевій електроенергії в Україні.  

До кінця року рекомендуємо визначитися з розмитненням електромобілів: Україна обмежила дію пільгових тарифів груднем цього року. Незважаючи на практично безкоштовну процедуру ввезення, багато хто все одно не має можливості придбати новий, нехай і екологічний та недорогий автомобіль, тому продовжують їздити на старих бензинових і дизельних авто. Такі машини часто ламаються, але господареві вони служать засобом заробітку. Щоб машина не простоювала, а приносила щоденний дохід, її треба оперативно полагодити. Для таких випадків є послуги сервісу термінового кредитування від компанії Бистрозайм. За 20 хвилин оформляється заявка, протягом кількох годин людина отримує гроші і може оперативно підремонтувати авто. Через пару днів ви вже знову на роботі і можете повернути гроші, взяті в борг, без шкоди власному бюджету.

 

Читайте также:

Розмитнення автомобіля в Україні (2019)

Що вдає із себе лізинг автомобілів (обладнання) і чим він відрізняється від кредиту

Як пригнати авто з Європи