УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

20.05.2020

1553 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Складно уявити життя сучасної людини без кредитів. Іноді трапляються непередбачувані ситуації, коли позичальник не може виплатити кредит. Ці дані звичайно заносяться в кредитну історію і в підсумку, у вас може скластися погана характеристика кредитів.

 

Найчастішою причиною відмов у видачі кредитів є погана кредитна історія і навіть її відсутність. Але, що робити в ситуаціях, коли вам терміново потрібна конкретна сума грошей, наприклад, оплатити навчання чи купити потрібні ліки? У цій статті ми розповімо як вийти з цієї ситуації, які банки та інші організації можуть видати кредит без перевірки кредитної історії.

 

Для чого банки вивчають кредитну історію?

Банки звертаються до кредитної історії, щоб упевнитися в тому, чи зможете ви обслуговувати кредит за графіком. Саме 80% відмов відбуваються через негативну кредитну історію. Вона зберігається в спеціальних бюро – УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Така інформація, як виплати, прострочення, сума кредитів надходить в бюро від мікрофінансових організацій, банків, кредитних спілок та інших. Оновлення даних відбувається кожні 2-3 дні. Раз на рік кожен громадянин України має можливість перевірити свою кредитну історію абсолютно безкоштовно.

Банки, які видають кредит без перевірки кредитної історії

Не існує банків, які видають кредити без перевірки самої кредитної історії. Єдиний виняток, коли банк може вам видати вам кредит, не перевіривши при цьому історію ваших минулих кредит, коли ви вже маєте зарплатне обслуговування в даному місці.

Що, якщо вам видають кредит на суму менше тієї, на яку ви розраховували?

В деяких випадках з не критично поганою кредитною історією банк пропонує вам кредит на меншу суму. Для цього рекомендується відкрити кредит на пропоновану суму і здійснювати кожен платіж своєчасно. Таким чином після цього ви зможете значно поліпшити вашу кредитну історію і вам охочіше банки будуть видавати позику.

Де можна взяти кредит без перевірки кредитної історії?

Після відмови в банку, ви напевно будете шукати інші способи як роздобути гроші терміново. Ми поділимося з вами найнадійнішими і швидкими:

 

 1. 1. МФО.

  Мікрофінансові організації рідко відмовляють у видачі позики. Звичайно, сума кредиту пропонується невелика (максимум до 30 000 гривень), але головна перевага – це простота і швидкість.

   

  За посиланням представлений список найвигідніших кредитних пропозицій, де ви легко можете зайняти потрібну вам суму грошей. Ми рекомендуємо звернутися відразу в кілька організацій зі списку для збільшення шансу отримання кредиту за зовсім короткий проміжок часу.

 2.  

 3. 2. Ломбард.

  Ломбард – це організація, яка видає гроші під заставу якогось майна, але на короткий термін. Майном можуть бути ювелірні вироби, техніка, засоби пересування, предмети, що мають історичну цінність. Дана організація видає гроші всього за 10-20 хвилин, а з документів знадобиться тільки паспорт.

 4.  

 5. 3. Кредитний брокер.

  Кредитний брокер – це особистий консультант, який відстежує всі можливості та зміни у фінансовому світі. Він може порадити саме той варіант, який найбільше підійде вам. Цей спосіб істотно заощадить вам час та сили.

Що робити українцям із заплямованою кредитною історією?

Існують спеціальні організації, які офіційно спеціалізується на реструктуризації і закритті боргів фізичних осіб. Такі команди створюють абсолютно індивідуальний для кожного план дій з вирішенням боргів та поліпшення кредитної історії.

 

Як уже згадувалося вище, практично кожен банк перевіряє кредитну історію майбутнього позичальника. Тому при виборі способу отримання кредиту потрібно відштовхуватися від деяких факторів. Якщо вам терміново потрібна невелика сума, то ідеально для цього підійдуть мікрофінансові організації. У випадку з великими сумами краще звертатися до кредитних брокерів. А ось щоб поліпшити свою кредитну історію та закрити борги, радимо звертатися до організацій, які на цьому спеціалізуються.