УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

17.08.2018

3706 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Інвестиції в інтернеті: як заробляти на грошах

Інвестиції в інтернеті: як заробляти на грошах

Якщо ви замислюєтеся, як поліпшити рівень життя і підвищити свій дохід, при цьому ще й не міняти роботу, а може і зовсім не ходити в офіс, то пропонуємо розглянути всі можливі варіанти інвестицій в інтернеті (з урахуванням невеликих вкладень), які доступні зараз в Україна.

Пасивний дохід в останні роки для багатьох як паличка виручалочка і додаткові кошти, на бажані покупки. А для когось це основний вид заробітку, тому все залежить від вашого бажання, цілі, інтуїції і правильно підібрані інструменти в інвестування.

В інтернеті можна знайти ряд оголошень з пропозицією надійно інвестувати в інтернеті. Пропонуємо трохи розібратися, чи реальний заробіток в інтернеті на інвестиціях і які суми на старті потрібні.

 

Інвестиції в інтернеті від 1 долара: чи можливо таке

 

На просторах всесвітньої павутини можна зустріти привабливу пропозицію - інвестувати в інтернеті від 1 долара і відразу заробити. Підходить всім, адже знайти такі гроші може буквально кожен. Звичайно варіантів не так вже й багато, але ми підготували короткий матеріал про кожного з доступних нам зараз:

Ви можете робити ставки на спорт або інші події. Звичайно, ризиковано. Але з іншого боку, будь-які інвестиції в інтернеті - це рулетка. Ще важливо вміти вчасно зупиниться. Якщо бачит����, що якийсь час удача вам не посміхається, спробуйте зробити паузу або поміняти вид інвестицій в інтернеті.

Є можливість спробувати Форекс. Тут може бути два варіанти роботи: ви самі робите угоди або довіряєте свої гроші трейдеру з досвідом роботи, який за відсоток управляє вашим рахунком. Для початку краще довіритися професіоналу з досвідом, що зменшить ризики втрати грошей, хоч і заробіток буде трохи нижче, ніж в разі самостійних угод на валютному ринку. Це працює так: професіонали відкривають свої інвестиційні рахунки (називаються вони ПАММ-рахунки) і беруть у вас гроші. Якийсь відсоток від прибутку трейдери беруть собі, решта йде вам. Інвестиції в ПАММ можуть дати надалі високий дохід, при цьому вважаються менш ризиковими.

Можете вибрати і довірити свої гроші Пайовим інвестиційним фонд���� (їх називають ПІФИ). Механізм простий: ви даєте свої гроші людям, які самі приймають рішення куди їх інвестувати (в акції, покупку активів і інше). Якщо угода буде вдалою, вам виплатять відсоток. Ризики великі, але плюси теж є: вам не треба розбиратися в тонкощах і нюансах, що економить час на інші справи.

Ще пропонують скористатися P2P платформою. По суті це платформи для прямого кредитування фізичних осіб (якщо говорити про невеликі суми), де ви і виступаєте кредитором, заробляючи на відсотку від користування засобами. Таких платформ в Україні одиниці і вони тільки пробують заходити на наш ринок. Але протестувати одну-дві вже можна. Приват Банк запускав подібну, недавно на ринку з'явилася Фінхаб (Finhub) платформа. Також можна інвестувати гроші у нас, в компанії Бистрозайм, під хороший відсоток і на короткі терміни.

 

Варто сказати пару слів про класичну схему заробітку в інтернеті на інвестиціях - про піраміду. Учасники піраміди ні на чому не заробляють, але відсотки виплачуються з грошей інших, хто вклалися після вас. Рано чи пізно така схема впирається в глухий кут і піраміда розвалюється. Це не новий вид заробітку в інтернеті на інвестиціях, але досить суперечливий. Чи вкладати в таке сумнівне справу свої гроші, вирішувати вам.

 

Інвестиції в інтернет проекти: що треба знати

 

Вигідні інвестиції в інтернеті можуть бути і в сайти різної тематики. Ви або створюєте свій ресурс, або купуєте вже існуючий. Ризики великі в обох випадках, але готовий ресурс можна проаналізувати з точки зору прибутковості більш детально.

 

Оцінка трафіку на сайт, динаміка переходів, кількість зареєстрованих користувачів, джерела переходу і тд. Є цілий список критеріїв, за якими можна зробити прогноз вигідні чи будуть ваші інвестиції в інтернеті. Якщо вам цікава ця тема, пишіть нам, ми підготуємо детальний матеріал про аналіз сайту при покупці.

 

Тут треба розуміти, що заробіток в інтернеті на інвестиціях - це не просто пасивний дохід без вашої участі. Це регулярні вкладення в рекламу та розкрутку ресурсу, підготовку авторського контенту і фотоматеріалів. Без відповідних зусиль (фінансовий і тимчасових) ваш створений або готовий ресурс рано чи пізно втратить свій трафік і клієнтів, а відповідно його прибутковість впаде, що призводить до повної втрати інвестицій.

 

Заробіток на інвестиціях в інтернеті

 

З огляду на всю доступну нам інформацію, можна зробити висновок: високоприбуткові інвестиції в інтернеті є. Варіантів не дуже багато, але знайти свою нішу можна.

Звичайно для цього будуть потрібні гроші, які є не у всіх. Тому альтернатива з інвестиціями в інтернеті від 1 долара привертає велику кількість бажаючих підвищити свій рівень життя. У будь-якому випадку ризики при вкладенні такої маленької суми грошей виправдані.

 

Читайте також:

Инвестирование в акции, как способ заработка

Семейный бюджет: учимся планировать, распределять и правильно тратить