РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.

24.07.2018

3328 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Де українцю взяти гроші в кредит

Буквально кожен може зіткнутися з непередбачуваними ситуаціями, вирішення яких впирається в відсутності доступних засобів. Гроші в борг, хоч і під відсоток - оптимальне рішення в такі моменти. Адже далеко не завжди є де терміново взяти гроші без додатко��их зобов'язань, та й повертати частинами друзям або родичам не будеш. Раніше охоче давали кредити банки: іпотека, автокредитування, кредити готівкою великими сумами (до 200 000 грн), на навчання, відпочинок або ремонт в квартирі.

Після 2013 року ситуація кардинально змінилася: банкопаду в країні, фінансова криза і зниження рівня доходів населення поставили наших громадян в жорсткі умови. Тепер реалії такі: у останні роки взяти кредит в банку стало практично неможливо. Та й запитувані позичальниками суми в рази нижче, ніж були до кризи. Тепер все рідше беруть кредити на покупку житла або дорогої побутової техніки (на 65% знизилися суми в заявках), а 57% позичальників просять гроші на дрібні побутові потреби і дожити до зарплати.

Тому українці змушені шукати альтернативу банкам. Ми з'ясували, де можна швидко взяти гроші на господарсько-побутові потреби.

 

Відповідь на найпопулярніше запитання «де взяти грошей», читайте нижче.

 

Проаналізувавши пропозиції на ринку кредитних послуг, можна з упевненістю сказати, що банки посилили вимоги до позичальників, а також збільшили час на перевірку платоспроможності. Крім стандартних документів, що підтверджують дохід, вимагають ще надати заставу і вказати поручителів, будуть ретельно перевіряти кредитну історію і обов'язково уточнять на які цілі берете гроші.

Процедура займає кілька днів і в 96% випадків система видає відмову.

 

Коли людина думає, де швидко взяти грошей, такі тривалі етапи перевірок явн�� не на користь вирішення ситуації, що склалася.

 

Тому що Україні все активніше розвиваються небанківські фінансово-кредитні установи, основний посил яких - це швидкі кредити до зарплати, тобто невеликі суми на короткий термін.

 

Чим зручні такі мікрофінансові організації (МФО), на зразок Бистрозайм?

 

Та всім! Посудіть самі:

 1. Не треба думати, де взяти грошей у борг терміново.

 2. Рішення приймається швидко (від 30 хвилин до 2 годин максимум).

 3. Для оформлення позики потрібен тільки паспорт та ІПН. Ніяких додаткових документів, що підтверджують вашу платоспроможність не вимагають. Як і надати заставу.

 4. Зручно, що гроші можна отримати на пластикову карту або забрати в відділенні готівкою.

 5. Відповідно, ви можете вибирати самі, де взяти гроші вам швидше: в онлайні, сидячи вдома в будь-якій точці України або в відділенні компанії Бистрозайм, які є в 28 містах України і 9 областях.

 6. У компанії постійно діючі акції та програми лояльності як для клієнтів, які звертаються вперше, так і для постійних. Адже життя дуже непередбачувана і буває, що за один раз ваше запитання, заради якого доводиться брати кредит, не наважується, тому іноді звертаються за грошима в борг частіше.

 7. Позики можна отримати як студенту, так і пенсіонеру. Ми не обмежуємося певним соціальним статусом або віковими категоріями.

 

У нинішній ситуації, коли кожному другому жителю країни терміново потрібні гроші і він ламає голову, де їх взяти, ми б радили скористатися послугами МФО. Навіть в Києві жителі столиці, відповідаючи на питання де взяти гроші до зарплати, підкажуть саме такі сервіси як Бистрозайм.