Допоможемо знайти роботу мрії
Щомісяця наш проект допомагає знайти роботу мрії сотням українців. З нами 9 із 10 осіб знаходять роботу мрії протягом першого місяця.
Об'єднуємо зусилля найкращих
«БыстроНайм» об'єднує величезну партнерську мережу сайтів з працевлаштування з талантами професійних рекрутерів та кар'єрних консультантів, щоб якнайбільше українців знайшли улюблену роботу.
Допомагаємо виявити сильні сторони кандидата
Ситуація на ринку праці постійно змінюється. Те, що було актуальним 5 років тому, сьогодні може бути непотрібним. «БыстроНайм» допомагає кандидату правильно скласти резюме та розставити акценти таким чином, щоб на нього звернули увагу найкращі роботодавці.
Просуваємо резюме
Тримаємо резюме в ТОПі найкращих сайтів з працевлаштування. Таким чином, кандидат отримує більше пропозицій від компаній. Його вибір розширюється. Разом з ним зростають і шанси на отримання роботи у хорошій компанії: з білою зарплатою, соціальним пакетом тощо.
Детальніше
Готуємо до співбесіди
Даємо рекомендації, як вибрати роботодавця: на що звернути увагу та які питання поставити на співбесіді. Розповідаємо, як подати свій досвід та навички та про те, як обговорювати розмір зарплати та умови праці.
Наша місія — зробити внесок у створення суспільства, де людина йде на роботу з радістю. Тому що вона приносить йому фінансове та моральне задоволення, а також допомагає втілювати мрії.
Чому ми це робимо
2011 року «Бистрозайм» став першою в Україні фінансовою організацією, яка почала підтримувати громадян грошима до зарплати. А у 2021 році ми запустили унікальний соціальний проект «БыстроНайм» із працевлаштування українців. Тому що ми, як ніхто інший, знаємо, як часто у людей не вистачає грошей до зарплати або її немає зовсім. І хочемо, щоб якнайбільше наших співгромадян були впевнені у завтрашньому дні.
Детальніше
«За кілька тижнів пошуків отримала пропозицію про роботу мрії із гарною зарплатою та соцпакетом. Крутий сервіс, радитиму всім друзям та знайомим!»
— Вероніка, 33 роки, Харків
Понад 2000 людей ми вже влаштували на роботу мрії!
Влаштуємо і Вас, всього в пару кліків!
Детальніше >>
3 кроки до роботи мрії
Заповніть просту та зрозумілу форму;
Спостерігайте, як ми просуваємо Ваше резюме у топ;
Отримуйте запрошення на співбесіди та вибирайте найкращі пропозиції щодо працевлаштування.
Наші цінності
Боротьба з бідністю
За даними міжнародних організацій рівень бідності в Україні становить 50%. За межею бідності перебуває близько 19 млн. українців. В базі наших партнерів сотні тисяч вакансій із зарплатою від 18 000 грн.
Стабільність та благополуччя
Ми хочемо, щоб якнайбільше українців були фінансово благополучні. Щоб у людей вистачало грошей не лише на базові потреби, а й на розвиток та відпочинок.
Щасливі на роботі
Більшість свого свідомого життя людина проводить на роботі. Ми прагнемо зробити свій внесок у створення суспільства, де людина йде на роботу з радістю. Тому що вона приносить йому фінансове і моральне задоволення.