РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
21.02.2018

Споживчий кредит

Нерідко в житті виникають ситуації, коли необхідно терміново оплатити рахунки, лікування або провести інші непередбачені витрати. Як правило, в таких випадках ми рідко можемо скористатися накопиченнями на "чорний день", тому на допомогу можуть прийти великі банківські структури та МФО, де можна взяти споживчий кредит

Сьогодні практично кожен щось знає про те, як заповнюється заявка на споживчий кредит онлайн, але не кожен вникав в усі найдрібніші нюанси цього продукту. Ми спробуємо розібратися в даному питанні більш детально.

Споживчий кредит: які банківські пропозиції доступні сучасному споживачеві

Якщо ще кілька років тому, щоб придбати будь-яку річ, доводилося відкладати частину заробітку, то зараз можна отримати все що завгодно, потрібно тільки взяти споживчий кредит: швидко і вигідно. Головне в даному випадку яс��о розуміти, які кредитні продукти доступні для позичальника, і чим вони відрізняються між собою.

Отже, ви можете оформити заявку на споживчий кредит:

  • Цільовий. В даному випадку клієнт банку має право отримати кошти тільки на певні цілі. До таких можна віднести покупку машини, оплату навчання, витрати на лікування, придбання житла і т.п. Перш ніж вирішити, де краще взяти споживчий кредит такого типу, відзначимо і той факт, що деякі програми частково консулідується державою, що є величезним пріоритетом. Негативна сторона питання: цільовий споживчий кредит взяти готівкою практично неможливо, так як банк перераховує кошти безпосередньо продавцеві (наприклад, автовиробникові, забудовнику і т.п.)

  • Не цільовий. Можна використовувати на будь-які потреби. В даному випадку можна різними способами оформити споживчий кредит: онлайн, на кредитну карту, готівкою тощо. "Мінус" цієї пропозиції в тому, що процентна ставка набагато вище цільового, це своєрідна плата за відсутність мети.

Як оформити споживчий кредит в банку

Онлайн заявка на споживчий кредит в даний час пропонується більшістю фінансових установ. Процес простий: ви відвідуєте офіційний сайт банку, проходите реєстрацію, заповнюєте попередню заявку. Тут зазвичай вказуються дані документів, що посвідчують особу, номер мобільного телефону для зв'язку і середній щомісячний дохід. На споживчий кредит онлайн заявка розглядається в межах 15-30 хвилин, в залежності від умов роботи установи. Потім оператори повідомляють результат, і якщо він позитивний, слід відвідати банк особисто - це обов'язкова вимога. Уже при особистій зустрічі пред'являється необхідний пакет документів для докладного розгляду позичальника. У багатьох випадках, щоб отримати споживчий кредит, потрібно принести оригінали та копії документів, що засвідчують особу, фінансове становище, наявність доходу (довідка з місця роботи, соціальних установ і т.п.). Якщо мова йде про значні суми, наприклад, при покупці машини або оформленні іпотеки, то без застави або поруки не обійтися. Після по��ноцінного розгляду заявки, рішення буде відомо через 1-5 діб.

Як отримати споживчий кредит в МФО

У МФО можливо оформити споживчий кредит онлайн або особисто, що відрізняє мікрофінансові організації від ����ликих банків. Максимальні ліміти, як в Бистрозайм, зазвичай досягають 10 000 грн. Причому можна отримати споживчий кредит на карту без додаткових відвідувань офісу. Сума видається на термін від 7 до 30 днів і сплачується одноразово з урахуванням невеликої комісії, яка нараховується щодня. Для порівняння в банку використовуються річні ставки + комісії.

Споживчі кредити онлайн мають більший відсоток схвалення, на відміну від банківських пропозицій. Це обумовлюється тим, що МФО використовують скоринг в основі оцінки позичальника, а значить кредитна історія і кількість документів рідко грає роль в розгляді особистості позичальника. Таким чином споживчий кредит онлайн на карту в МФО має наступні позитивні сторони:

  • обмежений набір документів: паспорт та ІПН (довідки про доходи тощо не потрібні);

  • не потрібно заставне майно та порука;

  • кредитна історія не має значення.

Який найвигідніший споживчий кредит? Той, що задовольняє ваші бажання і потреби, відповідає запиту. Ми хахначили види установ і особливості програм споживчого кредитування, тепер якщо вам потрібен споживчий кредит, де краще взяти його ви зможете визначити без особливих зусиль. Бистрозайм в свою чергу готовий надати фінансову підтримку в короткі терміни.