УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
Перший займ під 0.01% *
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

21.02.2018

Як і де можна взяти мікрокредит в Україні
на карту?

Про об'яви, на яких пропонують взяти мікрокредит (або «гроші до зарплати», або «швидку позику») можна побачити майже на кожному стовпі і біля кожного під'їзду. Зараз послуги мікрокредитування користуються попитом, в основному у громадян зі стабільним середнім доходом.

Що таке мікрокредит, хто його видає і в якій
ситуації він потрібен?

Мікрокредит - це позика на невелику суму (в Україні - приблизно до 10 тисяч гривень) і на короткий термін (до 30 днів, зазвичай з можливістю платного продовження ще на 5-30 днів).

Видачею мікрокредитів займаються МФО (мікрофінансові організації). За законодавством України МФО повинні мати ліцензію Нацбанку. Але мікрофінансова організація не є банком, і не підкоряється постановам, які є обов'язковими для банків: у МФО «свої» правила і закони.

За мікрокредитом зазвичай звертаються в ситуації, коли терміново потрібна невелика сума грошей, і повернути її планується в найближчому майбутньому. Наприклад, ви можете взяти мікропозику, щоб заплатити за ремонт побутової техніки, або щоб внести платіж за банківським кредитом, якщо у вас раптом затримали зарплату.

Відмінність мікрокредиту від банківського
кредиту

Основні відмінності мікрокредиту від «звичайного» кредиту в банку:
 • Швидкість оформлення. Мікропозику можна оформити протягом 1 години. У банку за такий термін не можна взяти навіть споживчий кредит на мінімальну суму.
 • Графік роботи МФО. Частина українських МФО працюють цілодобово. Тобто отримати мікрокредит можна взагалі в будь-який час доби, і без вихідних. Банки - працюють за графіком, з перервами і вихідними.
 • Вимоги до клієнта. У МФО у вас не зажадають довідку про доходи, заставу або поручителя. Кредитну історію - перевірять, але якщо вона погана - то не відмовлять відразу. Відмова можливий лише для тих, хто має прострочені непогашені кредити.
 • Спосіб оформлення. Оформити мікрокредит можна онлайн (через сайт МФО), або у відділенні готівкою (якщо воно є в вашому місті).
 • Спосіб отримання грошей. При оформленні онлайн - гроші переводяться на карту (підійде карта будь-якого українського банку). При оформленні в відділенні - можна отримати переказ на карту, або забрати готівкою.

Тобто мікрокредит - видається набагато простіше і швидше, ніж банківська позика, і у клієнта набагато більше шансів його взяти.

Де і як отримати мікрокредит
в Україні?

Однією з найстаріших і найбільших МФО України є «Бистрозайм». Компанія має реальні відділення в 9 областях країни (і це дуже вагомий аргумент: мало українських МФО взагалі мають реальні відділення - більшість працює тільки через сайт).

Як взяти мікрокредит на карту через сайт «Бистрозайма»:

 • На головній сторінці тиснемо вгорі праворуч кнопку «Увійти», потім вибираємо «Реєстрація». Або інший варіант: на головній сторінці в онлайн-калькуляторі вказуємо суму і термін повернення позики, і тиснемо «Оформити позику».
 • На сторінці реєстрації заповнюємо всі зазначені поля. Обов'язково вводити дані уважно, щоб не допустити помилки - на невірні дані кредит не оформлять, і заявку доведеться заповнювати наново.
 • Якщо ви реєструвалися другим способом - вказуємо в онлайн-калькуляторі суму і термін повернення грошей.
 • Чекаємо, поки система перевірить ваші дані, і заявку розглянуть. При першому зверненні на це йде до 30 хвилин.
 • Якщо вашу заявку схвалили (рішення прийде в СМС і на пошту) - прив'язуємо карту. Для прив'язки - вводимо її дані карти. Щоб прив'язати карту, на її рахунку має бути до 3-5 грн, і повинні бути дозволені Інтернет-перекази (можна дозволити в налаштуваннях онлайн-банкінгу, або у відділенні банку-емітента).
 • Читаємо кредитний договір (прийде на пошту), і погоджуємося з ним (відправивши СМС).

Готово - ви оформили мікрокредит. Після підписання договору гроші приходять на карту протягом декількох хвилин.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.