РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
12.03.2018

Кредит для студентів: як і де оформити?

З чим у вас асоціюються студентські роки?

Багато напевно згадують гуртожиток, нові знайомства, перший серйозний досвід самостійного життя далеко від дому і батьків, перші стосунки, безсонні ночі перед сесією ... А ще - постійний брак грошей.

Деякі студенти вирішують питання, беручи гроші у батьків, або знаходячи підробіток. Але і в цьому випадку їх не завжди вистачає.

Якщо гроші терміново потрібні на якісь серйозні справи, проблему може вирішити кредит. Однак отримати позику для студента - завдання непросте: не кожен банк готовий давати гроші в борг цієї категорії клієнтів. На щастя, є альтернатива: ви можете звернутися в МФО.

Чому кредит для студентів оформляють
не скрізь?

Банки охоче видають кредити, якщо ви відповідаєте таким умовам:
  • вік - від 21 до 50 років;
  • чиста кредитна історія: або взагалі не брали кредити, або брали, і своєчасно (без прострочень) погашали;
  • є офіційне працевлаштування, стаж на останньому місці роботи - від 6-12 місяців, дохід на рівні середнього та вище.

Крім цих вимог є ще чимало чинників, на які обов'язково звернуть увагу при вашому зверненні.
Майже всі студенти (принаймні до випускних курсів, коли вже можна знайти підробіток або навіть постійну роботу за фахом) не відповідають цим критеріям. Тому банки або відразу відмовляють їм, або видають кредит, але з обмеженнями. Можуть також встановити додаткові умови (наприклад - щоб поручителем виступив хоча б 1 батько).

Які компанії видають кредити студентам?

Якщо мова йде про кредит на навчання, то треба шукати можливість отримати його в банку. Але якщо вам потрібна невелика сума на короткий термін - ви можете звернутися в МФО.
Мікрофінансові організації спеціалізуються саме на таких позиках: короткострокових і на малі суми. Ризик при такому підході набагато менше, ніж у банку: навіть якщо клієнт не буде платити - про це стане ясно швидко, і сума загубиться порівняно невелика.
Тому МФО спокійно видають мікрокредити всім категоріям клієнтів, включаючи студентів.

В якій МФО можна отримати швидкий кредит
студенту в Україні?

Хочете отримати кредит, але не маєте часу на довгі пошуки і порівняння умов? Можете звернутися в «Бистрозайм». Компанія видає мікрокредити на суму до 10 тисяч грн і на термін до 30 днів. Ви можете подати заявку через сайт з будь-якого міста, а можете відвідати будь-який з наших відділень (ми працюємо в 9 областях і в 28 населених пунктах).
На всю процедуру - від реєстрації на сайті до отримання переказу на карту - піде не більше 1 години.