РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 20.10.2023 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
Перший займ під 0.01% *
до 15 000 гривень за 10 хв.

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

12.03.2018

Як отримати кредит без застави
та поручителів?

Видаючи гроші в борг, будь-яка кредитна організація турбується про те, щоб їх повернули повністю, з усіма відсотками, і своєчасно. Щоб забезпечити безпечне повернення грошей, про клієнта прагнуть дізнатися якомога більше інформації, а по можливості - отримати якісь гарантії.

Поширене рішення - це взяття якогось майна в заставу, і надання поручителя (людини, яка зобов'язується погашати кредит замість «основного» позичальника, якщо той чомусь не зможе його виплачувати). Також майже завжди вимагають ще й довідку про доходи - щ������б знати точно, скільки грошей отримує клієнт.

Чи видасть банк кредит без застави
та поручителів?

Залежить від:
  • суми і терміну позики;
  • кредитної історії клієнта;
  • поточної зарплати клієнта, стажу його роботи на останньому робочому місці, і співвідношення зарплати до суми кредиту (наприклад, якщо у вас зарплата 15 000 грн, і ви оформляєте кредит на 20 000 грн - це нормально, але якщо у вас зарплата 7000 грн, і ви хочете отримати позику на 50 000 грн - вище ймовірність, що будуть потрібні додаткові гарантії).

Якщо простіше: споживчі кредити на невеликі суми найчастіше можна оформити без застави і без поручителя (або з чимось одним: або із заставою, або з поручителем). Якщо мова йде про великі кредити (умовно кажучи - від 50-100 тисяч грн), то майже напевно від вас буде потрібно або заставу, або поручитель.

У деяких випадках застава або поручитель не потрібні обов'язково, але якщо їх надати - то банк може знизити відсоткову ставку, або збільшити суму позики.

Яка компанія видає кредити без застави,
поручителів і довідок?

Крім банку, який оформляє кредити складно і довго, є ще одне місце, де ви можете взяти позику - МФО. Причому в МФО у вас не запитають ні застави, ні поручителя, ні довідку про доходи.

В Україні налічується кілька десятків мікрофінансових організацій, що працюють офіційно (мають ліцензію Нацбанку). Доцільніше звертатися в компанію, яка давно на ринку, і вже має гарну репутацію.

Саме такою і є МФО «Бистрозайм». Компанія працює більше 10 років (ще з 2007), і має мережу реальних відділень в 9 українських регіонах. Ви можете оформити кредит у них, або оформити його дистанційно (онлайн) через сайт.

У «Бистрозайм» можна отримати до 10 000 грн, на термін до 30 днів. Пролонгація - дозволена (тобто ви можете продовжити термін погашення ще на 5-30 днів, якщо не встигаєте повернути позику вчасно).

 

Як взяти кредит без застави та
поручителів?

Розглянемо найшвидший і простий спосіб оформлення кредиту - онлайн, через сайт.

Щоб взяти позику, вам треба:

  • На головній сторінці в онлайн-калькуляторі вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і за скільки днів хочете повернути.
  • Натиснути «Оформити позику».
  • Ви потрапляєте на сторінку реєстрації - уважно і без помилок заповніть всі зазначені поля (або зареєструйтеся через BankID).
  • Дочекайтеся, поки за вашою заявкою приймуть рішення. На розгляд зазвичай йде до 10 хвилин, якщо ви новий клієнт, і близько 3 хвилин, якщо ви вже зверталися в «Бистрозайм».

Повідомлення з рішенням (відмова або схвалення) прийде на пошту і в СМС. Якщо вашу заявку схвалили (а схвалюють її майже всім клієнтам), вам треба прив'язати карту до аккаунту. Для цього на її рахунку має бути близько 4-5 грн. Сума в цих межах спишеться з рахунку карти, і повернеться назад протягом 24 годин. Списану суму в копійках треба відправити у повторній СМС.

Після прив'язки карти залишається тільки «підписати» кредитний договір (теж кодом). Сам документ прийде на вашу пошту - його рекомендується прочитати, щоб точно ознайомитися з усіма умовами.

Як тільки договір буде підписаний - гроші відправляються на вашу карту.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.