РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
12.03.2018

Кредит без довідки про доходи: де отримати?

У рекламі кредитних послуг з недавніх пір нерідко згадують про те, що отримати позику можна без довідки про доходи.

Це не маркетинговий хід, не гра слів і не акція: дійсно - зараз фінансові установи готові видавати кредити без довідок з місця роботи. Причому на таке йдуть не тільки МФО, а й банки.

Споживчий кредит без довідок про доходи в банку

Відразу уточнимо: довідку обов'язково вимагають, якщо в борг ви берете більш-менш велику суму і на тривалий термін.
Але є і кредитні продукти, які не потребують підтвердження своєї зарплати:

Кредит під заставу. Якщо ви надаєте банку в заставу майно, приблизно порівнянне з сумою позики - він може піти назустріч і не вимагати довідку в обов'язковому порядку. Адже довідка - це просто «страховка», яка доводить, що ви платоспроможні. А надання застави - це той же спосіб показати банку свою можливість розрахуватися з боргом.

Кредитна карта При оформленні кредитки про вашому доході у вас можуть запитати, але довідку зазвичай вимагають не в обов'язковому порядку. Якщо ви не надаєте її - вам можуть зменшити кредитний ліміт, або встановити більш високий відсоток.

Врахуйте - будь-який банк готовий пропонувати вигідні умови тільки тим клієнтам, які надають всі необхідні документи.
Основні особливості банківських позик, якщо ви не будете надавати довідку:

Висока процентна ставка

Може починатися від 15-18%

Більш просте оформлення

Так як мова зазвичай йде про невеликі суми, заявку можна залишати через сайт

Є додаткові комісії

Їх може бути багато і різних, в загальній сумі вони можуть значно підвищувати «вартість» використання кредитних грошей

Обов'язкові вимоги

Громадянство, хороша кредитна історія, реєстрація в Україні

Де взяти споживчий кредит без довідки про доходи, крім банку?

Інший варіант - мікрофінансових організація. До своїм клієнтам такі компанії відносяться набагато лояльніше, видають кредити набагато простіше і швидше.
І найголовніше: тут реально не потрібна довідка про доходи. Про розмір вашої зарплати і про місце роботи у вас можуть запитати, але це буде формальне питання, який ніяк не вплине на рішення організації. Чи не стане проблемою і погана кредитна історія.
Більш того - мікрокредит дозволить її поліпшити. Якщо ви візьмете позику (навіть на невелику суму), своєчасно його погасіть - кредитна історія стане краще. А значить - при необхідності ви зможете отримати більший позику.

 

Основні нюанси кредитування в МФО:

 

  • Процентна ставка не річна, а по добова. В Україні вона зазвичай становить від 0.8 до 2.5%. При першому зверненні багато МФО кредитують клієнтів під 0,01%.

  • Термін погашення позики - 30 діб. Якщо ви розумієте, що не встигаєте повернути кредит вчасно - можна його продовжити. Для цього обов'язково треба погасити відсотки, що набігли і заздалегідь (до закінчення терміну) попередити менеджера.

  • Ліміт по сумі - до 10-20 тисяч грн. При першому зверненні зазвичай ліміт менше, і поступово збільшується при кожному замовленні.

  • Вимоги до позичальників - наявність паспорта України, наявність української реєстрації, дієздатність, вік старше 18.

 

 

Кредити онлайн без довідок швидка допомога

Бистрозайм - це миттєві гроші до зарплати. Кредит видається в сумі від 300 до 10 000 грн на карту будь-якого банку онлайн або готівкою на відділеннях по всій Украіне.Взять такий кредит дуже просто: головне мати паспорт, ІПН і 20 хвилин вільного часу. Оформити кредит онлайн можна в будь-якій точці України цілодобово (без свят і вихідних). Гроші перераховуються одним платежем на вашу банківську карту.

 

Отримати кредит онлайн на карту дуже просто: ви всього лише уважно заповнюєте на сайті невелику анкету і вказуєте суму і термін кредитування, а система в 90% випадків автоматично приймає рішення про видачу, тому процедура займає кілька хвилин. Тільки якщо заявка на кредит онлайн оформлена з помилками або є необхідність уточнити якісь дані, вас можуть набрати співробітники компанії Бистрозайм і задати пару питань.

 

І пам'ятайте - ми не питаємо на які цілі вам потрібні гроші!
Ви можете розпорядитися кредитом самостійно, виходячи з ваших потреб.