РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
21.02.2018

Як швидко отримати кредит без
відсотків?

Найголовнішою «характеристикою» будь-якого кредиту є його процентна ставка. Її величина вказує на те, яку суму ви переплатите. Чим вище ставка - тим більше грошей повертає клієнт, і тим гірше для нього (але краще для кредитної організації). І навпаки: чим нижче ставка - тим вигідніше для клієнта, і менше прибутку для кредитної організації.

Саме тому при виборі кредиту люди готові витрачати час, щоб знайти варіант з найменшою ставкою.

Чи видадуть мені кредит без відсотків
в банку?

Ні, не видадуть.

У банку занадто багато витрат (оренда приміщень під відділення, обслуговування банкоматів, зарплата співробітникам, підтримка складного мобільного додатку), щоб дозволяти собі видавати безпроцентні кредити клієнтам.

Є 2 альтернативних варіанти отримання банківської позики без відсотків:

  • Оформити розстрочку при купівлі будь-то товару. Але такі пропозиції бувають нечасто, і не на всі товари. До того ж якщо проаналізувати - то в таку «безвідсоткову» позику все одно буде закладено прибуток банку (у вигляді збільшеної ціни на товар, або в вигляді якихось обов'язкових комісій).
  • Оформити кредитну карту з пільговим періодом. Пільговий період становить зазвичай до 55 днів. Якщо ви робите покупку кредиткою і повертаєте гроші протягом 55 днів - відсотки не сплачуються. Але і тут є свої підводні камені: випуск і використання карти зазвичай платні, за кожну операцію стягується комісія, за переведення в готівку грошей (в банкоматі) - теж комісія.

Але якщо вам потрібна готівка, або переказ грошей на карту, яким можна розпоряджатися, не побоюючись прихованих комісій - то отримати таку позику в банку без відсотків не вийде.

Які компанії видають кредит під 0,01 відсотків,
і на яких умовах?

Безпроцентний кредит можуть запропонувати своїм клієнтам тільки МФО - мікрофінансові організації. І то не завжди і не всім.
Зазвичай такі умови (0,01 відсотків) пропонуються тільки:
  • новим клієнтам, які оформляють перший кредит в цій МФО (такі умови пропонуються в якості реклами, для залучення);
  • постійним клієнтам - як бонус (за якусь кількість взятих позик, або за якусь загальну суму позик, або як приз в конкурсі).

На відміну від банків, МФО мають набагато менше витрат: їм не потрібен великий штат співробітників, свій дорогий додаток і сервіс онлайн-банкінгу, не обов'язково мати десятки філій по всій країні (хоча найбільші та надійні МФО мають реальні відділення). До того ж МФО менше ризикують, оскільки видають позики на суму до 10 тисяч грн і на термін до 30 діб.

Тому такі компанії цілком можуть собі дозволити видавати деяким клієнтам «безкоштовні» кредити. Причому це не маркетинговий хід - дійсно при такому кредитуванні немає ніяких прихованих комісій і хитрощів. Переплатити доведеться тільки комісію за переказ грошей, коли ви будете погашати рахунок (але вона буде звичайною, а не завищеною).

Як отримати безвідсотковий
кредит?

Найпростіше взяти безвідсотковий кредит в найбільшій і одній з найстаріших МФО України - в «Бистрозайм». Для нових клієнтів перший кредит видається завжди під 0,01%, для постійних клієнтів - регулярно проводяться різні акції, знижки та розіграші (а також діє накопичувальна бонусна система).

Щоб отримати гроші в кредит без відсотків - вам треба пройти реєстрацію на сайті «Бистрозайм», вказати свої паспортні та контактні дані та подати заявку. Відповідь по ній приходить в середньому протягом 15-30 хвилин, і майже завжди він позитивний. Відмовляють зазвичай тільки клієнтам з відкритим простроченим кредитом.

Після схвалення заявки вам залишається прив'язати карту, підписати кредитний договір (СМС-кодом), і отримати на карту гроші. Оформити позику можна в будь-який час доби - через сайт кредити видаються цілодобово.

Требования к заемщикам

Традиционно считается, что кредит можно получить только в том случае, если долго собирать документы, затем лично явиться в банк, а потом, после оформления заявки, еще до 3 суток ждать решения. В свою очередь краткосрочные кредиты и займы — это гораздо более простое мероприятие, и требования к клиентам предельно лояльные. Отметим некоторые из них:
Гражданство

Займ выдается лицам, которые имеют статус гражданина Украины

Совершеннолетие

Займ выдается лицам, которые достигли совершеннолетия (18лет)

Без задолженностей

Выдается лицам, которые не имеют задолженностей там, куда обращаются.