РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
07.02.2019

Кредит без фото

При оформленні кредиту будь-яка кредитна організація прагне максимально убезпечити свої гроші, які вона дає в борг. Тому про клієнта збирається якомога більше інформації. У банках зараз фотографують не лише тих, хто бере кредит, а й тих, хто оформляє дебетову карту або відкриває депозит.

 

 

У МФО теж часто вимагають фотографію клієнтів, які оформляють мікропозики.

 

Навіщо деякі МФО вимагають фото при оформленні кредиту?

Для отримання кредиту в МФО вам не обов'язково приходити особисто: в Україні багато мікрофінансових організацій видають онлайн-позики на карту.

Для клієнта - це зручно: не треба нікуди ходити. Для компанії - це підвищений ризик. Клієнт може виявитися шахраєм, і оформляти позику на чужі паспортні дані. Або оформити кредит на свої дані, але потім сказати, що нічого не оформляв.

Тому в багатьох МФО в обов'язковому порядку при подачі заявки вимагають надіслати фото клієнта з розворотом паспорта. Це свого роду страховка від шахрайства.

 

Де можна отримати онлайн-кредит без фото?

Де можна отримати онлайн-кредит без фото?Фотографуватися з паспортом хочеться далеко не всім. Хтось просто цього не любить, а хтось - переживає за свої дані, які доводиться передавати кредитної організації. А в деяких випадках клієнт просто немає змоги це зробити: наприклад, якщо паспорт не при вас, але ви пам'ятаєте його дані, і можете вписати їх в заявку по пам'яті.

На щастя, є МФО, які видають мікропозики без фото і без дзвінків. У «Быстрозайм» ви можете отримати кредит тільки за даними документів (паспорта + ІПН). Поручителів або заставу надавати не потрібно. Кредитна історія теж не має значення: позику можуть взяти громадяни, у яких в минулому були прострочення.

Що стосується умов кредитування:

• сума кредиту - від 500 до 10 000 грн;

• термін повернення: від 7 до 30 діб при першому зверненні, і до 65 - для постійних клієнтів.

Перша позика (для нових клієнтів) видається під 0,01%. Тобто якщо ви візьмете 2000 грн - ви таку ж суму і повернете, без переплати.

 

Як отримати кредит без фото: покрокова інструкція

Щоб отримати онлайн-кредит в «Быстрозайм», вам необхідно:

Як отримати кредит без фото: покрокова інструкція

№ Дії Виконати дію
1 Натиснути зелену кнопку «Увійти» в правому верхньому кутку.
2 Натиснути «Реєстрація» і завести особистий кабінет, або залогінитися через акаунти Facebook або Google.
3 Заповнити в профілі дані про себе. Будьте уважні і не допускайте помилок: навіть 1 випадкова помилка може стати причиною відмови.
4 В онлайн-калькуляторі вибрати суму і термін повернення кредиту. Там же ви відразу побачите, скільки грошей треба буде повернути, і дату, до якої кредит треба погасити. Відзначте її в своєму календарі або створіть нагадування в телефоні - щоб не забути і не допустити прострочення.
5 Почекати рішення по своїй заявці (в середньому близько 10-20 хвилин).
6 Прив'язати банківську карту (будь-якого українського банку, крім студентських, пенсійних і зарплатних карт).
7 Ознайомитися з кредитним договором. Цей документ прийде на електронну скриньку. Для згоди з умовами - треба відправити СМС.
8 Отримати гроші на зазначену карту.

 

Вся процедура - від створення аккаунта до отримання переказу - займає до 1 години, навіть якщо ви робите це в перший раз. «Быстрозайм» працює цілодобово: отримати кредит ви можете в будь-який час доби і в будь-який день тижня.