РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024 Р.) УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
15.01.2019

Гроші на карту: де терміново взяти позику?

Якщо виникла термінова потреба в грошах, але в сімейному бюджеті не вистачає потрібної суми, у людини є кілька варіантів вирішення питання:

1. Звернутися в банк. Якщо гроші потрібні терміново - це найгірший варіант: банк може тільки розглядати заявку до 3 робочих днів, без урахування часу на збір документів і особисте відвідування відділення. І взагалі кредит схвалять не кожному бажаючому.

2. Взяти в борг у рідних або друзів. Але не у всіх знайдеться потрібна сума, не у всіх вийде дати її відразу, і не всі хочуть брати в борг у близьких (навіть трохи і навіть ненадовго).

3. Отримати гроші на карту в МФО. Якщо мова йде про невелику суму і на короткий термін - це ідеальний варіант. Позика оформляється протягом 1 години, без особистої присутності - через Інтернет. Великої кількості вимог до клієнта немає, не відмовлять навіть через погану кредитну історію.

Як швидко і легко отримати гроші на карту - розглянемо нижче.

Швидка позика на карту: в якій ситуації варто брати?

На відміну від банків, в МФО НЕ будуть питати про цілі отримання позики.
Така послуга може вас виручити в таких ситуаціях:

З'явилася знижка на товар, який ви планували купити;

Виникли проблеми зі здоров'ям, і треба відвідати лікаря, оплатити лікування або діагностику, або купити ліки;

Зламалася техніка, яку треба терміново полагодити або замінити;

Потрібен терміновий побутовий ремонт (наприклад - дверного замка), або ремонт автомобіля, або ремонт одягу;

Не вистачає грошей до зарплати (наприклад - якщо її несподівано затримали);

Хочеться влаштувати свято (романтична вечеря, посидіти в компанії друзів, з'їздити кудись);

В продажу з'явилися квитки на потрібний рейс, і треба терміново їх купити, поки не розібрали.

 

Термінові гроші на картку Приватбанку:
чому варто довіряти МФО?

У «дев'яності» і початок «нульових», коли мікрофінансові організації тільки почали з'являтися - вони працювали часто не надто чисто і ввічливо. З тих пір у населення склався стереотип: МФО - це небезпечно.

Але це давно не так.

Зараз МФО може вести діяльність тільки офіційно, маючи ліцензію Нацбанку, встановлюючи тільки дозволені законом умови для клієнтів. По суті - вони працюють так само, як і банки (які теж регулюються державою), тільки видають мікрокредити.

Проблеми можуть бути тільки у неплатників - якщо ви не повертаєте гроші, ваша справа можуть довести до суду. Але так надходять з боржниками і в банку.

Причому в МФО обов'язково увійдуть до положення клієнта, і можуть продовжити період повернення грошей, якщо про це попередити.

Етапи отримання позики на карту

1. Реєструєтесь на сайті «Бистрозайм». Для реєстрації: тиснемо в верхньому правому куті зелену кнопку «Увійти», потім вибираємо внизу «Реєстрація», і заповнюємо кілька полів (ПІБ, номер телефону, дата народження, електронна пошта і пароль). Якщо хочете - можна зареєструватися через Facebook або Google.

2. Підтверджуємо аккаунт.

3. На головній сторінці вказуємо суму кредиту і термін його повернення. У калькуляторі ми відразу побачимо, скільки грошей треба буде віддати, вже з урахуванням усіх відсотків за весь період, і дату, до якої позика має бути погашений.

4. Тиснемо «Оформити позику».

5. Заповнюємо анкету.

6. Чекаємо, поки нашу заявку розглянуть. Піти на це може зазвичай 5-15 хвилин, іноді трохи довше.

7. Після схвалення заявки - прив'язуємо карту. Для цього потрібно вказати її дані в формі, що з'явилася. З рахунку спишеться невелика сума (до декількох гривень). Цю суму в копійках треба вказати в СМС. Пізніше ці гроші повернуться на карту (зазвичай протягом доби).

8. Найвідповідальніший етап: вивчення кредитного договору. Після прив'язки карти він прийде на вашу поштову скриньку. У цьому документі прописані всі умови кредитування, включаючи відповідальність сторін і штрафи за можливі прострочення.

9. «Підписуємо» кредитний договір, відправивши СМС-код.

10. Отримуємо гроші на прив'язану карту (відправляються відразу після підтвердження договору).

Правила отримання Позики на карту

Сучасні реалії такі, що оформити кредит на кредитну карту дуже просто, для цього навіть не обов'язково очно відвідувати офіс або філія фінансової організації. Процедури оформлення заявки і подальшого отримання коштів можна пройти виключно в інтернеті.
Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Без заборгованостей

Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.

Повертати позику можна будь-яким з можливих способів, незалежно від того, як ви його отримували. Найпростіші і надійні варіанти - це переклад з карти або повернення готівкою в будь-якому відділенні «Бистрозайма» (список і карту відділень можна подивитися тут ).
Якщо погасити позику ви хочете через термінал або банківський переказ, обов'язково робіть це не в останній день, а хоча б за 1-2 дня до закінчення терміну, і не перед вихідними дні (і не у вихідні дні). Транзакція може дійти не відразу, тому якщо ви відправите її в останній день дії договору - гроші можуть надійти з затримкою. В цьому випадку у вас утворюється прострочення, за яку доведеться доплатити.
І для надійності, незалежно від того, яким способом ви погашали позику: обов'язково перевірте, що ваш кредит закритий. Це можна дізнатися або в особистому кабінеті на сайті «Бистрозайма», або зателефонувати і продиктувати номер договору співробітнику, щоб він перевірив його статус.