УВАГА ! Важлива інформація під час війни. Деталі тут.
Першу позику під 0.01%
До 15,000
Отримати гроші
Отримати гроші

Дійсно швидкий кредит!

БистроЗайм видає швидкі кредити з 2011 року, і як ніхто інший знає що таке по справжньому швидкий кредит.

Три принципи роботи сервісу

Мінімум особистих даних

максимально скоротили анкету

Автоматичне рішення в 90%

середній час видачі позики новому клієнтові - 7 хвилин

Моментальне зарахування коштів

як тільки система схвалила позику, моментально йде зарахування коштів

Отримати гроші

експрес реєстрація

Гнучкі вимоги до клієнтів

Громадянство

Позика видається особам, які мають статус громадянина України

Повноліття

Позика видається особам, які досягли повноліття (18 років)

Мобільний телефон

email та мобільний телефон необхідний при реєстрації

Якщо за вимогами Ви підходите ...
то у вас всі шанси отримати позику в БистроЗайм

Оформити позику

Вигідні умови кредиту

0.01%

Перший кредит під 0.01% річних, без обмежень по сумі позики

MAX

Можливість докредитувати на максимально доступний ліміт

2%

Ставка на повторний кредит 2% в день, без обмежень по сумі позики

365

Стандартний термін договору 30 днів з можливістю пролонгації на 365 днів на рік

100

Мінімальна сума позики 100 гривень

100k

Максимальна сума позики 100 000 гривень

так просто отримати гроші

Кредит на сайті
Кредит у відділенні

Ми оптимізували всі процеси, і створили найкоротшу анкету на отримання кредиту, на заповнення якої піде не більше 10 хвилин.

Тільки найголовніше:

Ваші особисті дані
Адреса проживання
Соціальна інформація
Формат зайнятості

В анкеті НЕ запитуються:

контактні дані родичів і співробітників
фото документів, або ваше фото
довідки про доходи або про місце проживання

Для зручності клієнтів, компанія розміщує понад 70 відділень по Україні. Де кваліфіковані співробітники допоможуть швидко заповнити анкету і видати позику

4 рівня захисту персональних даних

SSL-сертифікат захисту ваших даних від шахраїв

Система кредитного скорингу не пропустить шахраїв

Надійний інтернет еквайринг

Верифікація даних фахівцями служби безпеки

Ліцензія надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, безстрокова, початок дії 24.07.2015. Розпорядження Нацкомфінпослуг №1803 від 23.07.2015р. Розпорядження Нацкомфінпослуг №163 від 26.01.2017 про переоформлення в зв'язку зі звуженням видів діяльності.

Всі дані захищені

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Діючі акції

ЗАВАНТАЖТЕ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Позика за 5 хвилин

Повернення моментально

Завжди під рукою

детальніше

Кредити онлайн - швидка допомога

Умови надання кредиту

Термін дії кредитного договору - от 61 дня до 365 днів Базовий відсоток - 2% на день або 730% на рік Максимальна річна процентна ставка на перший кредит (APR) становить - 3,65% на день Мінімальний розмір позики — 100 грн, максимальний — 100 000 грн. Приклад розрахунку позики: Якщо взяти 1000 грн на 65 днів, проценти за користування кредитом 1000 * 2 % * 65 = 1300 грн.. Всього ж потрібно буде повернути відсотків з тілом кредиту 1000+1300=2300 грн.. Дата прострочення зазначається у договорі. Позичальник сплачує Товариству комісію, пов’язану з наданням, обслуговуванням і поверненням кредиту, у тому числі за його юридичне оформлення, у розмірі та на умовах, передбачених договором. Товариство має право не нараховувати або зменшити розмір комісії на свій розсуд.

Наші реквізити:

Товариство з обмеженою відповідальністю «СЛУЖБА МИТТЄВОГО КРЕДИТУВАННЯ» (місцезнаходження: 69037, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Сорок років Рад. України, будинок 39-А, офіс 25; Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК № 118 від 24.09.2013 р.; Ліцензія на здійснення діяльності з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (Розпорядження НКФУ № 1803 від 23.07.2015 р., Розпорядження НКФУ № 163 від 26.01.2017)

Як швидко отримати кредит онлайн?

У вас завжди вистачає грошей на всі витрати, заплановані і незаплановані? Якщо так - вважайте, що вам пощастило: у вас або просто дохід дуже великий, або витрачаєте дуже мало. Але навіть в такому випадку може виникнути ситуація, коли грошей на щось не вистачає. Наприклад - у вас зламався смартфон, зарплата через тиждень, всі заощадження лежать в банку, а в гаманці - сума тільки на продукти. Або ви приїхали на дачу на кілька днів, забули взяти готівку, а всі друзі-родичі - зайняті, і не можуть перевести гроші прямо зараз. У подібних випадках є рішення: оформити онлайн кредит. В Україні така послуга доступна приблизно з 2010-2012 років (причому не тільки в Києві, а й в будь-якій точці країни, де є Інтернет).

Де найпростіше отримати кредит онлайн на карту?

«У банку?» - подумаєте ви, швидше за все. І помилитеся. Навіть споживчий кредит на невелику суму взяти в банку - порівняно незручно, тому що: Вам обов'язково треба мати офіційне працевлаштування. Але за даними Державної фіскальної служби (за 2017) тільки 10.5 млн українців отримують офіційну зарплату. Причому близько 30% з них отримують «мінімалку» (тобто з великою ймовірністю отримують більшу частину доходу «в конверті»). А якщо немає офіційного працевлаштування - з великою ймовірністю кредит в банку вам не схвалять. У кращому випадку ви витратите цілий день, щоб отримати кредит. Зібрати документи, особисто з'явитися у відділення, поспілкуватися з менеджером, дочекатися рішення. Якщо гроші вам видадуть в день звернення - вважайте, що ви впоралися дуже швидко. Для отримання грошей доведеться відвідувати банк особисто. Через сайт ви можете подати заявку і отримати попереднє рішення, але потім все одно доведеться йти до відділення. Є виключення: якщо ви вже є клієнтом якогось банку, вже брали в ньому кредит, і маєте його карту - вам можуть видати позику і без особистого візиту. Отримати кредит в банку можна тільки в робочий час і в робочі дні. Знадобилися гроші у вихідні або вночі? Доведеться почекати. Банк видасть кредит тільки на свою карту. Якщо ви звертаєтеся в банк, маючи карту іншої компанії - вам доведеться отримувати ще одну. На щастя, крім банків є МФО. Взяти кредит в мікрофінансової організації в рази простіше, ніж в банку, тому що: не вимагається офіційне працевлаштування (про місце роботи і зарплату у вас запитають, але довідку про доходи приносити не змусять); отримати гроші в МФО можуть і студенти, і безробітні, і пенсіонери - тобто ті категорії клієнтів, яким в банках майже напевно відмовлять в оформленні; якщо кредитна історія зіпсована - це не стане приводом для відмови; отримати миттєвий кредит можна на карту будь-якого банку України; не треба особисто з'являтися в відділення – онлайн кредит оформити можна звідки завгодно, де є доступ до Інтернету (але якщо захочете - відділення «Бистрозайм» відкриті в 9 українських регіонах: за бажанням ви можете звернутися і особисто); використовуючи онлайн-калькулятор - ви можете розрахувати розмір відсотків і загальну суму до повернення (тобто ніяких прихованих комісій немає); оформлення займає до 1 години за часом (тобто ви вирішили отримати кредит о 14-00, за 5 хвилин подали заявку, о 14-30 отримали рішення, підписали договір, прив'язали карту, і до 15-00 гроші вже у вас на банківській картці ). Підіб'ємо підсумок: якщо вам треба отримати кредит терміново і максимально просто - звертайтеся в МФО.

Чи видають МФО кредит онлайн на карту цілодобово?

Так, видають. Це не пуста рекламне обіцянку: мікрофінансові компанії дійсно працюють цілодобово. Правда, не всі - частина МФО мають якийсь графік роботи. Але наша компанія до таких не належить: у нас ви можете отримати онлайн-кредит на карту цілодобово. Так, ми працюємо вночі, так, ми працюємо у вихідні дні та свята. Це стосується тільки онлайн-кредитів - заявок, які подаються через сайт. Реальні відділення - працюють за графіком. Як подається онлайн-заявка на кредит: покрокова інструкція Онлайн-заявка на кредит подається через наш сайт. Як саме це робиться: Реєструється особистий кабінет на сайті. При реєстрації вам знадобиться вказати електронну скриньку і мобільний номер. Підтверджується реєстрація. Аккаунт треба заповнити, вказавши свої паспортні та контактні дані, а також дані про доходи. Обов'язково вводите всю інформацію уважно: навіть 1 випадкова помилка неприпустима. Тепер можна подати заявку на отримання онлайн кредиту. Для цього в онлайн калькуляторі виберіть суму і кількість днів. Там же ви відразу побачите, скільки грошей і до якої дати вам потрібно буде повернути. Чекаємо, поки заявку розглянуть. На це йде в середньому 15-30 хвилин, якщо ви подаєте заявку вперше, і 5-15 хвилин, якщо ви вже зверталися до нас. Якщо заявку схвалили - прив'язуємо свою карту. Підійде тільки іменна карта (кредитна або дебетова - не важливо) будь-якого українського банку. Для прив'язки на її рахунку повинно бути не менше 2-3 грн. Отримуємо на карту договір, читаємо його і «підписуємо», відправивши СМС-код. Після відправки коду процедура завершена - гроші переводяться на зазначену карту протягом декількох хвилин. Якщо в ході оформлення виникли якісь складнощі і питання - телефонуйте, і ми допоможемо їх вирішити.
Ми на Facebook