Фінздоров'я. Покращи свою кредитну історію в 4 простих кроки
І СТАНЬТЕ НАЙБАЖАНІШИМ КЛІЄНТОМ ДЛЯ БАНКІВ ТА МФО
Проект Фінздоров’я надає послуги з навчання фінансової грамотності. Дане навчання, а саме курс, допомагає поліпшити кредитну історію людям, які зараз не можуть отримати кредит. Після проходження курсу з нашою допомогою ви зможете за кілька місяців гарантовано поліпшити свій рейтинг в кредитних бюро і отримати до 100 000 гривень в будь-якому банку або мікрофінансовій організації України.


5 тыс.
оліпшених кредитних
історій
10 тыс.
задоволених клієнтів
2 млн
загальна сума (грн), які отримали
в кредит клієнти з нашою допомогою
Як це працює
Клієнт подає заявку і наші фахівці розробляють для вас програму, яка дозволяє в 99% випадків поліпшити кредитну історію.
Далі необхідно підписати договір на надання послуг з навчання фінансової грамотності.
Фахівці проекту Фінздоров’я навчають вас фінансової грамотності, оцінюють поточну кредитну історію клієнта і складають план щодо її поліпшення. Одним з найефективніших методів поліпшення КІ – оформлення і повернення позики на невелику суму. Ми допомагаємо вам взяти саме таку позику.
Після проходження нашого курсу з фінансової грамотності ви отримуєте сертифікат. Згідно зі статистикою саме з нашим сертифікатом шанси отримати кредит стають набагато вище, так як ви стали фінансово грамотнішими, навчилися розподіляти і планувати свій бюджет, що дозволить уникнути труднощів при погашенні кредитів.
Звичайно ж, кінцевий результат залежить від конкретної кредитної історії, тому термін її поліпшення в кожному випадку індивідуальний.