Не дають кредит через погану кредитну історію?

Покращ свій кредитний рейтинг з послугою "Фінансове здоров'я"

Збільш шанси отримати кредит!

Фінздоров’я допоможе поліпшити Ваш кредитний рейтинг, щоб
отримувати позики на вигідних умовах.

ПОЛІПШИТИ КРЕДИТНИЙ РЕЙТИНГ

Банки та фінансові організації відмовляють у кредиті?

Схвалюють меншу суму й термін, ніж Вам потрібно?

Пропонують гроші тільки під високу відсоткову ставку?

Швидше за все, справа в Вашому низькому кредитному рейтингу, який характеризує Вас як недостатньо надійного позичальника. Кредитний рейтинг розраховується на основі Вашої кредитної історії - відомостей про всі минулі кредити, які зберігаються в бюро кредитних історій.

Читати далі

Саме в ці бюро, відповідно до закону, банки передають відомості про кожну заявку на кредит, кожен платіж або прострочення. У БКІ України кредитні історії громадян зберігаються 10 років. Весь цей час кредитна історія впливає на фінансові та кар'єрні можливості, тому що Ваше кредитне досьє будуть запитувати не тільки банки, а й страхові компанії, і роботодавці.

Крім прострочених платежів за попередніми кредитами, негативно впливати на Ваш кредитний рейтинг можуть заборгованості по іншим зобов'язанням (комунальні платежі, штрафи, аліменти тощо), багато відмов у кредитуванні або навпаки, відсутність кредитів взагалі. Ця інформація на 80% визначає умови, на яких банк схвалить Вам кредит.

Читати далі

Підвищити свій кредитний рейтинг, а також сформувати хорошу кредитну історію в українських БКІ допоможе унікальна послуга від Бистрозайм - Фінздоров’я.

ФІНЗДОРОВ’Я - ЦЕ

ПЕРЕВІРКА КРЕДИТНОГО
РЕЙТИНГУ

КУРС З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ
ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО КЕРУВАННЯ
ОСОБИСТИМИ ФІНАНСАМИ

ПІДВИЩЕННЯ КРЕДИТНОГО РЕЙТИНГУ
В ОСНОВНИХ БЮРО КРЕДИТНИХ
ІСТОРІЙ УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОГРАМА
ЩОДО ПОЛІПШЕННЯ ВАШОЇ
КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ

ШВИДКИЙ ОБМІН
ДАНИМИ З БКІ

ЯК ФІНЗДОРОВ’Я ПОЛІПШУЄ КРЕДИТНУ ІСТОРІЮ:

Ми виявляємо проблеми у Вашій кредитній історії: прострочення, борги, технічні помилки, - і допомагаємо Вам їх виправити.
Формуємо Вам позитивну кредитну історію, відкривши спеціальну кредитну лінію, що складається з невеликих позик на короткий термін.
Якщо Ви повертаєте їх вчасно - Ваш кредитний рейтинг в БКІ зростає. Водночас, що довше Ви користуєтеся кредитною лінією Фінздоров’я, то істотніше поліпшується Ваша кредитна історія
Умовою участі в програмі є проходження експрес-навчання фінансової грамотності, яке в стислій формі навчить Вас усвідомленому поводженню зі своїми грошима. Особливо рекомендовано тим, чия кредитна історія зіпсована простроченнями. Условием участия в программе является прохождение экспресс-обучения финансовой грамотности, которое в сжатой форме научит Вас осознанному обращению со своими деньгами. Особенно рекомендуется тем, чья кредитная история испорчена просрочками.
Супроводжуємо Вас на всіх етапах участі в програмі Фінздоров’я.

ЯК ФІНЗДОРОВ’Я ДОПОМАГАЄ ПОЗИЧАЛЬНИКАМ? РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ця програма дійсно працює! Мій рейтинг уже майже 700, незважаючи на досить посередні цифри на початку. Збираюся взяти кредит на велику суму через півроку, думаю, з такою кредитною історією мені його схвалять! Раджу всім знайомим, кому відмовляють в банках, звертатися в Фінздоров’я!
Людмила березень 2021
Кредитная линия с небольшими суммами выплат, как у Финздоровья - отличный вариант построить хорошую кредитную историю без лишних усилий и риска. На западе это распространенная услуга. Хорошо, что и у нас наконец-то появился такой сервис.
Максим май 2021
Один місяць участі в програмі Фінздоров’я - і мій кредитний рейтинг піднявся на 19 пунктів! Головне - повертати транші вчасно.
Игорь червень 2021
Мой кредитный рейтинг поднялся почти на 100 всего за 4 месяца. До этого по незнанию допускал просрочки по кредитам, не знал, что это так плохо для кредитной истории. Теперь исправляю ее с помощью Финздоровья, успешно
Николай август 2021
97,8%

поліпшених кредитних
історій

80 тысяч

тисяч задоволених клієнтів

92 млн гривень

загальна сума (грн), які отримали в кредит клієнти з нашою допомогою

ВАШ ФІНАНСОВИЙ УСПІХ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ФІНАНСОВОГО ЗДОРОВ'Я

ПОЛІПШИТИ КРЕДИТНУ ІСТОРІЮ