06.10.2020
2467 Переглядів
Ні для кого не секрет, що пандемія коронавірусу змінила ринок праці. Одні професії починають зникати, а інші ж навпаки — стрімко розвиваються. Які сфери активно почали наймати фахівців? Перелік актуальних професій в Україні, яким платять найбільше ви знайдете в цій статті від БистроЗайм.
Як багато хто вже знає, найприбутковіші і топові професії в Україні можна знайти в IT-індустрії.
Середня заробітна плата: 90 000 гривень
Звичайно мова йде про фахівців з досвідом роботи понад 5 років. iOS розробник займається створенням додатків, оновлень, ігор для пристроїв Apple (iPad, iPod, iPhone, наручні годинники Watch). Для цього необхідно знати досить просту для вивчення мову програмування Swift, а іноді ще й Objective-C.
Середня заробітна плата: 89 000 гривень
Це універсальний фахівець, який може сам з нуля розробити продукт. Кваліфікація Full Stack Developer вище, ніж кваліфікація звичайного розробника, тому що по суті він може замінити 3-4 вузькоспеціалізованих розробників.
Середня заробітна плата: 85 000 гривень
Java є одним з найстаріших і високорівневих мов програмування. З його допомогою можна створювати багато програмних продуктів: веб-сайти, програми, ігри. Він працює на різних платформах, таких як Windows, Mac OS, а також різних версій UNIX. Java-розробники частіше оновлюють старий код для вже готових продуктів. Такі фахівці будуть затребувані ще не одне десятиліття.
Середня заробітна плата: 70 000 гривень
Стоматологія дуже перспективна галузь з точки зору заробітку. Найбільше в цій сфері заробляють стоматологи-ендодонтисти (70 000 грн), які володіють вузькою методикою лікування зубних каналів — за допомогою спеціальних збільшуючих приладів. Далі йдуть стоматологи-ортодонти, середня заробітна плата яких коливається в районі 40 000 гривень. А стоматологи-терапевти або дитячі стоматологи заробляють близько 25 000 гривень в місяць.
Середня заробітна плата: 65 000 гривень
Це фахівець, який працює з великим об'ємом неструктурованою інформації. Яка інформація це може бути? Метеодані за конкретний період, статистика запитів у пошукових системах та інше. Головна мета і кінцева дата-сайентист — прогнозна модель після аналізу даних.
Середня заробітна плата: 50 000 гривень
Він веде проект, а саме проектує і розставляє пріоритети, планує, розподіляє і контролює виконання завдань, підтримує комунікацію, а також оперативно вирішує виникаючі проблеми. Тобто по суті його головним завданням є довести ідею або створити продукт для замовника у встановлені терміни.
Середня заробітна плата: 50 000 гривень
Медіабайер - це фахівець, який купує рекламні майданчики в ЗМІ. Він шукає і закуповує рекламні площі в газетах або журналах, ефірний час на радіо або ТБ, в соціальних мережах і т. П. Головна його мета — пошук і відбір найкращих майданчиків з точки зору трафіка і охоплення.
Середня заробітна плата: 30 000 гривень
Брокер — це по суті посередник між покупцем і продавцем. Комісія від таких угод — це і є заробітна плата брокера. Вони можуть працювати в сфері нерухомості, кредитування або страхування. Але найуспішнішими вважаються брокери, які працюють на біржі або ще як їх називають — брокери з цінних паперів.
Звичайно ж, вибираючи або змінюючи професію, важливо зрозуміти, що конкретно вам до душі. Адже робота повинна приносити радість, а за статистикою більше 70% випускників не працюють за фахом. В сучасному світі хобі, яке приносить позитивні емоції і дохід, дуже часто переростає в щось більше. А з постійним розвитком і навчанням це може стати чимось масштабні і задовольнити всі фінансові потреби і бажання його власника.
Хочете змінити професію на більш високооплачувану і вам потрібні гроші на навчання? Не проблема, адже ви можете взяти потрібну вам суму в БистроЗайм. Сума до 15 000 гривень без довідок про доходи і з мінімумом документів. Переходьте за посиланням та залишайте заявку на заявку на позику. Так просто!
Коментарів