Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

03.05.2018

Кредит на техніку

Ноутбук, планшет, холодильник і будь-яка інша техніка сьогодні більш ніж доступна для кожного українця. Дійсно, покупку можна здійснити, використовуючи власні кошти, а також оформивши кредит на техніку онлайн або особисто в магазині через банк. Тому про те, як оформляється заявка, які вимоги висуваються до позичальника при купівлі техніки в кредит і інші нюанси, ми обговоримо в даній статті.

Кредит на побутову техніку в магазині: види програм

Якщо ви бажаєте оформити кредит на техніку, то напевно не раз відвідували великі магазини в пошуках вигідного кредиту на тривалий термін або просто функціонально відповідного продукту. Результат: сучасні виробники пропонують різні варіанти техніки, а банки різні кредитні продукти, а саме:

  • Розстрочка. Деякі покупці вважають, що під словами "унікальна пропозиція - розстрочка без переплат" ховаються високі відсотки. Однак якщо врахувати початковий внесок, і порівняти підсумкову суму, яку доведеться погаси��и за певний термін, ви отримаєте дійсно вигідний кредит на техніку, так як переплата в даному випадку практично невідчутна! На ділі вона може становити всього 0,01%.
  • Кредит. Пропонується більшістю банків, велика кількість програм просто вражає. Ви можете оформити цільвий або нецільовиї споживчий кредит на техніку, процентна ставка в першому випадку буде трохи нижче. Крім того, позика, спрямована на покупку в магазині, зазвичай оформляється прямо на його території. Тут працюють представники банку, які готові відправити заявку на оцінку лояльності до позичальника, при наявності паспорта і будь-якого другого документа.

Зверніть увагу, що взяти кредит на техніку можна і методом експрес-надання коштів. Ці кредитні продукти оформлюються тільки в банках, і мають найвищі відсотки. Оцінюючи всі пропозиції на фінансовому ринку, які можуть бути спрямовані на покупку техніки, ви побачите, що поріг ставок в річному відношенні варіюється в діапазоні від 10 до 27%. Слід розглянути всі варіанти і вибрати найкращий для вашого бюджету. Також ми рекомендуємо уважно прочитати умови кредитного договору і поцікавитися про репутацію банку, використовуючи різні джерела.

Що таке онлайн кредит на техніку

В даний час також можливо оформити кредит на техніку онлайн. Така пропозиція стала доступною не так давно, проте швидко набрала популярність серед покупців.

Відвідувати банки для отримання позикових коштів або зустрічатися з консультантами в магазинах не потрібно - це онлайн-кредит, техніка доступна в інтернет-магазинах на докладно зазначених умовах. Ви вивчаєте пропозиції і опис товару в каталозі, потім:

  • додаєте товар в корзину;
  • вказуєте особливості доставки;
  • вибираєте спосіб оплати - кредит;
  • система перенаправляє користувача на сайт банку-партнера, де заповнюється заявка на позику.

В якості оцінки кредитної історії позичальника, як і при особистому зверненні в банк, використовується скоринг. Тому на розгляд заявки достатньо 30 хвилин. Після ствердної відповіді, кредит онлайн на техніку вважається оформленим. Кредитний договір забирається з технікою, в банку або дос��авляється кур'єром (в залежності від умов роботи обраної установи).

Вимоги до позичальника

Щоб отримати кредит на техніку онлайн або особисто, вам необхідно приготувати наступні документи і відповідати певним вимогам:

  • працездатний вік позичальника повинен становити від 21 до 65 років (показники можуть незначно варіюватися);
  • обов'язковими вимогами до клієнта є: наявність громадянства і постійного місця проживання з офіційною пропискою;
  • наявність паспорта та його копії, коду.

Будьте готовими до того, що деякі банки цікавляться про місце роботи, суми заробітку (можливо буде потрібно довідка про доходи), соціальний стан (наявність утриманців, шлюбу).

Як взяти кредит на техніку через МФО

Також кредит на техніку можна отримати в МФО, тільки тут система співпраці з позичальником кардинально відрізняється від банку. Зокрема, в нашому МФО Бистрозайм ви можете отримати до 10 000 грн на термін до 30 днів з нарахуванням невеликої щоденної комісії. Цієї суми може бути досить для покупки дрібної і навіть великої побутової техніки, також кредит можна використовувати як додатковий капітал, таким чином на обтяжуючи себе тривалою тяганиною, типовою для стандартних пропозицій від банків.

Суть роботи з нашими клієнтами полягає в тому, що вам не доведеться куди-небудь виїжджати: заповнюєте анкету і отримуєте позитивне рішення менш ніж через 10 хвилин. Якщо вам буде зручно, гроші перерахують на особисту банківську карту. Її ж можна згодом використовувати для оплати техніки.

Який варіант покупки техніки в кредит підходить для вас? Уважно розгляньте кожен і зробіть свій вибір. Бистрозайм, в свою чергу, завжди готовий прийти на допомогу.