Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Позика

грн

Повернути до

Знижка

грн

До оплати

грн

03.05.2018

Кредит на весілля

Одним з найважливіших подій в житті будь-якої людини є весілля. Щоб хороші спогади про цей день тривали довгі роки, потрібно ретельно підготуватися. Зрозуміло, без фінансових вкладень тут не обійтися. Добре, якщо ви заздалегідь підготувалися до витрат, але як бути, коли грошей немає? Один з варіантів - весільний кредит.

Сучасний фінансовий ринок пропонує масу варіантів в цьому напрямку. Головне підібрати оптимальне рішення і фінансову установу, якій можна довіряти.

Де взяти кредит на весілля

Оскільки за останні кілька років сучасні банки істотно розширили свої повноваження, потенційним позичальникам пропонується великий вибір готових продуктів. Розглянемо деякі з них:

  • Банк. Якщо ви бажаєте взяти кредит на весілля, можете оформити його в банку як цільовиї споживчий кредит. Деякі фінансові установи розробляють спеціальні програми з низькими процентними ставками, гнучкими термінами погашення і швидким оформленням документів. Як правило, позичальникові більше не до��одиться думати про те, де взяти гроші на весілля, так як в банку можна отримати всю суму кошті��, необхідну для оплати всіх моментів урочистості. Головний мінус такої пропозиції - багаторічна виплата, так як кредити на весілля зазвичай видаються на термін до 5 років. Це означає, що в сімейне життя ви вступаєте з великим боргом.
  • МФО. Мікрофінансові організації за короткий час стали повноцінними членами фінансового ринку. Найчастіше це не варіант для повної оплати весілля, але більш "щадний" вид кредитування в разі, коли якась частина коштів на проведення свята вже є. Наприклад, можна оплатити послуги фотографа, флориста і т.п., тобто якусь частину витрат, на яку не вистачає вже наявних грошей. В даному випадку не потрібно брати кредит на весілля на довгий термін, в цьому просто немає необхідності. Найпоширеніші терміни кредитування у МФО - 30 днів, а це означає, що відразу ж після весілля займ можна швидко виплатити з заробітної плати або навіть коштів, подарованих на весілля.

Питання про відсотки

Процентна ставка по кредиту залежить від того, в яке фінансову установу ви звернулися. У випадку з банком у вас є вибір:

  • Цільовий кредит. Відсотки нараховуються в річному співвідношенні і зазвичай нижче стандартних пропозицій - від 10% і вище.
  • Споживчий кредит на будь-які потреби. Тут ставка вище, нараховується за рік, становить 15% і вище.
  • Експрес-кредит. Часта пропозиція від банків, продукт оформляється швидко, потрібно мінімум документів, однак ставка може перетнути позначку в 25% річних.
  • Відсотки в МФО. У даних організаціях пропонується оплатити комісію, яка призначається щодня. Ставка зазвичай не перевищує 2,2% в день і нараховується за фактом користування грошима. Тому чим швидше ви віддасте кредит, тим менше заплатите за його користування - вигідно і на прозорих умовах.

Які документи потрібно надати в банк

Перш ніж вирішити питання про те, де взяти грошей на весілля, необхідно уважно проаналізувати вимоги фінансової установи до позичальника, тобто списку документів, які потрібно надати для отримання кредиту. Якщо ви вирішили звернутися в банк, так як сума вийде досить істотна, швидше за все вам доведеться підготувати:

  • довідку про заробітну плату за останні 3 або 6 місяців (в залежності від вимог установи);
  • копії документів, що засвідчують особу і, можливо, довідку з РАГСу про подачу заяви;
  • якщо сума досить велика, банк має право вимагати пред'явити заставне майно або 1-2 поручителів.

Список вимог і документів може бути довшим, кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.

У МФО вам знадобитися тільки паспорт і, можливо, будь-який другий документ. Така різниця у вимогах пояснюється тим, що МФО перевіряє особистість майбутнього позичальника тільки з використанням автоматичного скорингу. У випадку з банком скоринговий аналіз також є одним з методів оцінки клієнта, але на додаток вони розглядають кредитну історію потенційних клієнтів, дізнаються про місце роботи і т.п.

Що робити, якщо немає достатнього пакета документів

Коли майбутнім молодятам потрібні гроші на весілля, де взяти кошти підкаже МФО Бистрозайм. Ми пропонуємо до 10 000 грн на вихідних умовах, даної суми напевно вистачить, щоб перекрити якусь частину витрат, пов'язаних з майбутнім святом.