Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

03.05.2018

Кредит на ремонт

Які б якісні матеріали не використовувалися при виконанні ремонту в квартирі, з часом його доводиться робити знову. Це пояснюється тим, що будь-які матеріали поступово втрачають свої властивості, а тому ремонт в квартирі необхідно періодично оновлювати. Тому фахівці рекомендують не економити на оздоблювальних матеріалах, але часто виявляється, що запланованого бюджету не вистачає, щоб довести ремонт до досконалості. В цьому випадку є два варіанти того, як вчинити:

  • Залишити прогалини в ремонті, і бути готовим до того, що недороблені елементи інтер'єру будуть псувати дизайн приміщень.
  • Взяти кредит на ремонт квартири, і на отримані гроші довести його до кінця, повернувши заборгованість по позиці за 2-4 тижні в міру грошових надходжень.

Якщо ремонт не закінчити сьогодні, він обов'язково буде відкладений в довгий ящик, а не до зарплати, як вважає власник квартири. Тому не варто відкладати на потім те, що цілком реально здійснити сьогодні за допомогою однієї з фінансових організацій, що працюють на ринку послуг. Розглянемо всі можливі варіанти того, де взяти гроші на ремонт квартири.

Гроші під заставу в ломбарді

Предмети, що представляють цінність, можна віднести в ломбард, щоб оформити таким чином кредит під ремонт квартири, залишивши речі під заставу. Сьогодні ломбарди приймають в заставу побутову техніку, електроніку, а також коштовності. Особливість цих організацій полягає в тому, що тут кредит для ремонту квартири може отримати абсолютно будь-яка людина, незалежно від рівня доходу і соціального статусу, якщо у нього є що залишити під заставу.

Банківські структури

Як правило, в банках зацікавлені ті, хто потребує велику суму кредитування. Якщо не вистачає всього кілька тисяч, досить отримати кредитну карту. Ліміту на "кредитці" буде досить, щоб завершити ремонт, а погашати заборгованість необхідно відповідно до встановлених умов. Особливість такого варіанту полягає в тому, що багато банків, випускаючи кредитні карти, встановлюють пільговий період використання коштів. Якщо їх повернути в термін, то не доведеться платити відсотків.

Також вигідно працювати з банком, якщо він надає цільовий кредит на ремонт в новобудові або квартирі вторинного ринку. Як правило, такі кредити видаються приблизно на 6 місяців, вони актуальні, коли не вистачає багато грошей для завершення ремонту. Ще одна вигідна пропозиція від банків - іпотечний кредит на ремонт квартири. Такі позики відрізняються низькою процентною ставкою і великим терміном погашення боргу. Хороший варіант, коли необхідно зробити ремонт взагалі не маючи бюджету на цей захід.

Мікрофінансові організації

Якщо ви не знаєте де взяти грошей на ремонт коли не вистачає всього кілька тисяч гривень, на допомогу прийдуть мікрофінансові організації (МФО), в тому числі Бистрозайм. У нас можна взяти кредит на ремонт будинку розміром до 10 000 гривень, чого цілком достатньо, щоб завершити ремонт. Ви будете здивовані дізнавшись, як отримати кредит на ремонт квартири. Процедура оформлення позики максимально спрощена. Для цього потрібно надати тільки паспорт з ідентифікаційним номером. Отримати кредит на ремонт в Україні можна онлайн. Для цього навіть не до��едеться надавати документи, досить просто вказати інформацію про них в електронній формі заявки.

На відміну від банків, мікрофінансові організації не надають великих сум на довгий термін, але у них є певна перевага, яке полягає в оперативності. Зокрема, кредит на ремонт новобудови схвалюється вже через 20 хвилин після подачі заявки. Таким чином, працювати з МФО зручно, але тільки якщо мова йде про невеликі терміни і маленькі суми.

Тепер, коли ви знаєте де взяти кредит на ремонт, не варто зупинятися на половині шляху. Не слід економити, адже гроші приходять і йдуть, а хороший ремонт буде радувати око як мінімум 10 років. Періодично МФО, і наш Бистрозайм в тому числі, проводять різні акції, пропонуючи кредит для ремонту по дуже низькій відсотковій ставці. Це дозволяє доробити ремонт, при цьому переплативши за відсотками зовсім небагато грошей. Більш того, можна оформити і безвідсотковий кредит на ремонт, якщо виконати певні умови, встановлені мікрофінансової організацією, що дозволить взагалі без витрат на відсотки закінчити ремонт.