Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

03.05.2018

Кредит на ноутбук

Сьогодні без комп'ютерної техніки не обійтися. Комп'ютери широко використовуються практично у всіх сферах, включаючи побутові потреби. Буквально в кожному будинку є ноутбук, а в деяких два або навіть три. Люди давно звикли спілкуватися в соціальних мережах, шукати інформацію на сайтах, робити покупки в інтернеті, і навіть брати кредити онлайн. Тому вихід з ладу комп'ютера можна вважати серйозною проблемою, особливо якщо відновленню він не підлягає. В цьому випадку необхідно терміново знайти гроші на покупку нового стаціонарного ПК або ноутбука. Найоптимальніший варіант - це взяти кредит на комп'ютер. Як це зробити розглянемо нижче.

Споживчий кредит за місцем

Щоб купити комп'ютерну техніку, можна піти в найближчий магазин електроніки або відвідати відповідний інтернет-магазин. У першому випадку представник банку або будь-якої іншої фінансової організації допоможе оформити споживчий кредит на комп'ютер. Після його схвалення, техніка може бути забрана, а кредит буде погашатися згідно �� умовами, що вказані у договорі. При покупці через інтернет-магазин заявка подається онлайн. ��ісля її схвалення, необхідно забрати техніку в пункті видачі і підписати документи щодо кредиту.

Отримання кредиту готівкою в банку

Банківські структури беруть активну участь в кредитуванні покупок своїх клієнтів. Тому тут легко можна оформити кредит на покупку комп'ютера, отримавши гроші готівкою або на кредитну карту. Як правило, ліміту на карті цілком вистачає, щоб додати відсутніх до покупки комп'ютера грошей. У більшості випадків, в банк необхідно надати такі види документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • довідку про склад сім'ї;
  • копії оригінальних документів на майно, якщо банк вимагає заставу;
  • довідку про доходи з місця роботи.

Заявка на кредит може розглядатися від одного до декількох днів. У деяких банках заявки розглядаються автоматичним скорингом, а тому можна в день звернення отримати кредит на комп'ютер, сплативши його в магазині готівкою або кредитною карткою.

Мікрофінансові організації

Як правило, мікрофінансові організації відкривають кредит на суму до 10 000 гривень - саме такий ліміт доступний клієнтам Бистрозайма. За ці гроші можна купити комп'ютер або ноутбук, а якщо у вас вже є особисті заощадження, то додавши цю суму можна придбати просунуту комп'ютерну техніку. Для отримання кредиту в МФО, достатньо надати паспорт з ідентифікаційним номером. Заявку на позику можна відправити за допомогою функціоналу сайту, який. У разі схвалення заявки, гроші можна забрати в офісі або отримати на пластикову карту будь-якого банку, що набагато зручніше.

Тепер, знаючи як взяти кредит на комп'ютер і що для цього необхідно, вам не доведеться довго нудьгувати вдома без улюблених соціальних мереж і web-серфінгу. Так як вартість комп'ютерної техніки невелика, то і кредит на її купівлю легко можна отримати в будь-якій фінансовій організації.