Акція! Перший займ під 0%!

Грн

Тільки для повторних клієнтів.  Увійти

Днів

Сума кредиту:

грн

Відсоток по кредиту:

грн

03.05.2018

Кредит на авто

Мобільність, можливість безперешкодно і в будь-який час доби бути в потрібний час в потрібному місці - автомобіль допомагає нам вирішувати велику кількість завдань. А коли в сім'ї народжується дитина, іноді просто неможливо обійтися без особистого транспорту. Однак ціна машини не завжди може бути підйомною для сімейного бюджету, тому майбутній водій вирішує цю проблему двома способами: відкладає особисті кошти або звертається в банк, щоб взяти авто кредит. Як оформити таку позику і в чому його особливості? Обговоримо нижче.

Де взяти гроші на машину: правильно вибираємо банк

Питання про те, де взяти кредит на авто, у жителя великого міста виникають досить рідко. Сьогодні практично кожен великий банк працює за програмою автокредитування, тільки з різними умовами співпраці. Може відрізнятися процентна ставка, терміни кредитування і розмір початкового внеску - це обов'язкові вимоги до кредиту. Щоб правильно вирішити, де взяти кредит на машину, зверніть увагу на такі особливості:

 • банк повинен мати значний фінансовий портфель;
 • ві��дайте перевагу структурам, що працюють на українському ринку більше 5 років;
 • оціните відгуки позичальників;
 • попросіть фахівця надати кредитний договір для ознайомлення.

Ретельно вивчаючи особливості роботи банку, ви без зусиль зможете взяти кращий кредит на машину з оптимальним розміром процентної ставки.

Як оформити кредит на машину

Не тільки умови, але і питання про те, як взяти кредит на авто, хвилює багатьох позичальників. Вимоги кожного банку можуть відрізнятися, однак загальними можна назвати:

 • наявність довідки про доходи;
 • копія та оригінал паспорта та коду;
 • договір купівлі-продажу автомобіля;
 • наявність першого внеску в розмірі 10-30% від вартості автомобіля (залежить від банку).

Перш ніж взяти кредит на машину, слід врахувати, що будь-який банк зажадає заставу, в його ролі виступить саме ваше нове авто. До позичальників зазвичай висуваються такі вимоги:

 • Відповідність дієздатного віку. Від 18 до 65 років, хоча кінцевий поріг може варіюватися.
 • Громадянство України. Кредит видається виключно резидентам України з наявністю реєстрації.
 • Підтвердження постійного заробітку. У банках, де можна взяти кредит на машину, зазвичай вимагають, щоб громадянин мав постійне місце роботи, і був співробітником компанії протягом 3-6 місяців.

Увага: практика показує, що якщо позичальник має постійне місце роботи і достатній заробіток, який може підтвердити документально, довідки і застави у вигляді автомобіля, що купується цілком достатньо для гарантії виплати. Якщо сума заробітної плати невелика, банк може схвалити кредит при наявності поручительства.

Кредит готівкою на авто: переваги

Якщо ви вибрали кращий кредит на машину, то зможете відчути всі переваги майбутнього заходу щодо його оформлення, а саме:

 • Ви отримуєте особистий транспорт в короткі терміни. Банки пропонують придбати автомобіль вже зараз, а кошти за нього ��иплачувати поступово, в залежності від терміну. При цьому у вас можуть бути мінімальні накопичення на початковий внесок.
 • Великий період виплати. Коли ви почали вирішувати, де краще взяти кредит на машину, зверніть увагу, що більшість банків пропонують великий термін кредитування: від 1 до 5 років.
 • Простота оформлення. Завдяки автоматизації систем, призначених для перевірки позичальника, заявка на кредит на авто розглядається в короткі терміни (буквально за 1 годину), а необхідний пакет документів, при наявності офіційного заробітку, підготувати не складно.

З якими складнощами стикається позичальник в момент оформлення та виплати кредиту

Ситуації можуть складатися по-різному, і часто, коли людина вже вирішила взяти кредит на авто, вибрав банк, виявляється, що кошти на реєстрацію автомобіля та його страховку відсутні.

Інша ситуація стосується щомісячної виплати. Не секрет, що в роки нестабільної економіки багато втрачають роботу, або виникають інші форс-мажорні обставини, які призводять до тимчасового зниження заробітку. У таких випадках банки, які готові запропонувати вигідний кредит на машину, не завжди йдуть назустріч клієнту, і доводиться позичати кошти у інших, втягуючи себе в боргову яму.

Тому рекомендуємо вам перш, ніж вирішити як взяти кредит на машину, уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору. Розрахуйте з фахівцем банку розмір щомісячного внеску, щоб заздалегідь бути готовим до нових витрат. Однак якщо виплатити черговий внесок уже важко, або у вас не вистачає коштів на оформлення страховки і інші потреби, пов'язані з купівлею та експлуатацією автомобіля, зверніться в МФО Бистрозайм. Ми готові надати вам до 10 000 грн на вигідних умовах.