14.05.2018

141 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чи можливо знизити особисті витрати: кілька корисних рекомендацій

Чи можливо знизити особисті витрати: кілька корисних рекомендаційВ умовах сучасної економіки і, як наслідок, різкої зміни цін, кожен з нас часто замислюється про те, чи можливо знизити власні витрати. Так, на цю тему можна говорити нескінченно, вона актуальна практично для кожного, незалежно від доходів і способу життя. Тому в цій статті ми пропонуємо вам кілька корисних рекомендацій про те, як зробити так, щоб мінімізувати особисті витрати і оцінити необхідність деяких з них.

Плануйте постійні витрати

Ключовий фактор у зниженні витрат - їх планування. Звичайно, деколи виникають ситуації, коли неможливо передбачити все заздалегідь, ми ж все-таки люди, не роботи. Однак якісь нюанси врахувати можливо. І такий підхід реально працює, як показує практика, часто призводить до зниження витрат до 10%.

Отже, заведіть зошит, сформуйте файл в своєму ПК або телефоні (як вам буде завгодно), і кожен місяць складайте план НЕОБХІДНИХ витрат. Кожен пункт повинен включати в себе не тільки річ або продукт, який потрібно купити, але і його приблизну вартість.

Виходячи з отриманої калькуляції також візьміть за правило не витрачати більше запланованого протягом місяця. Наприклад, якщо на продукти ви розраховували конкретну суму, то складіть список покупок і постарайтеся не виходити за його рамки.

Плануйте довгострокові цілі

Щоб мотивувати себе до накопичення і примноження особистого бюджету, радимо прописати цілі в довгостроковій перспективі.

Заплануйте заощадити за 3-4 місяці певну суму коштів і придбати пральну машину, новий комп'ютер і т.п. Будь-яка відносно велика покупка повинна бути запланована. До речі, це правило стосується і грошей. Поставте мету примноження бюджету, можливо вам вдасться придумати інструменти для досягнення фінансових вершин.

Не купуйте продукти, коли ви голодні

Навіть якщо ви не володієте великою кількістю вільного часу, часом немає необхідності заходити в продуктовий магазин після роботи на голодний шлунок. Можливо це звучить смішно, але факт залишається фактом - в 90% випадків, якщо покупець заходить в магазин голодним, діставшись до будинку в пакетах він виявить занадто багато їстівного, частина якого по суті була і не потрібна. Спостерігайте за собою, такі ситуації виникають майже у кожного.

Підсумок простий: спочатку поїжте, і тільки після цього відправляйтеся за п��купками. Так ви придбаєте тільки ті продукти, які дійсно необхідні, і виключіть зайві розтрати.

Беріть стільки грошей, скільки знадобиться

Це ефективне і нескладне правило. Відкладіть кредитні карти, зніміть з зарплатного рахунку готівку і беріть стільки, скільки вам приблизно знадобиться за планом (дивіться пункт вище). Таким чином, навіть під впливом різних емоцій і обставин, ви навряд чи витратите більше наявного.

До речі, коли є вільний час, завжди можна оцінити ціни на продукти, які ви купуєте постійно, в різних магазинах. Можливо ви знайдете місце, де можна витрачати набагато менше, причому без втрати якості. Часто це правило стосується покупки речей. Наприклад, спільне групое замовлення одягу часто обходиться набагато дешевше, ніж індивідуальна покупка речей у звичайному бутіку.

Рахуйте гроші

Якщо ви взялися складати і планувати свої майбутні витрати, то радимо щомісяця аналізувати суми витраченого, тобто вести статистику. Робити це можна в будь-якій формі, головне, щоб це було зручно саме вам: в електронному або письмовому форматі, як було сказано вище. Навіщо? Ви будете бачити в який період розтрат було більше, завдяки планам зможете з'ясувати чому виникла така ситуація. Якщо причины не знайдено, а перевитрата все ж є, не турбуйтеся. Можливо варто спробувати скоротити деякі статті ваших витрат? Ми впевнені, що докладно вивчивши калькуляцію, завжди можна знайти причину і рішення.

Гасіть борги і не беріть нові

Гасіть борги максимально швидко, наскільки це можливо. Звичайно через це можуть спостерігатися перевитрати, але з часом ви ввійдете в потрібне "русло" і кількість екстрених витрат все одно знизиться.

Постійна трата грошей з кредитки для багатьох перетворюється на спосіб життя, тому спробуйте вирватися з цього кола і розраховуйте тільки на свої сили, наскільки це можливо. А якщо виникла ситуація, в якій вам потрібна фінансова допомога, можна спробувати позичити кошти на максимально короткий період і тільки на термінові потреби. Бистрозайм в цьому питанні завжди готовий допомогти, ми надамо онлайн кредит на карту на вигідних умовах і на короткий термін, що дозволить вам не створювати "глибоку" боргову яму.

Головне правило: економити без крайнощів

"Економія повинна бути економною", але без крайнощів. Не потрібно з величезним завзяттям кидатися різко скорочувати всі витрати до мінімальних показників. Потрібно планувати, аналізувати і скорочувати, але без фанатизму. Справа в тому, що дуже часто жорстка економія незабаром знову призводить до неконтрольованих розтрат. Живіть як і раніше, але більше аналізуйте що ви купуєте, корегуйте свої витрати, задавайте собі питання "а чи потрібно це мені?".

Дійте оптимістично і впевнено, корегуйте правила під себе, підлаштовувайте і міняйте рекомендації так, як вам буде завгодно, важливий лише результат.