Мікропозика онлайн - доступна фінансова допомога

Мікропозика онлайн - доступна фінансова допомогаЧасто потреби людини перевищують його фінансові можливості: непередбачений ремонт автомобіля, незаплановані витрати на лікування, навчання або відпочинок і багато іншого. Складно прорахувати або передбачити, коли можуть виникнути життєві ситуації, допомогти в яких зможе тільки певна сума грошей. І ось тут виникає питання: куди звернутися за фінансовою допомогою так, щоб було надійно, швидко і недорого. Сьогодні на українському ринку кредитування представлена велика кількість фінустанов, які пропонують послуги мікропозик. Тому важливими факторами у виборі фінансового партнера повинні стати: зрозумілі і прозорі умови кредитування, висока якість послуг, що надаються.

Одним з найбільш надійних постачальників таких фінансових послуг є компанія «Бистрозайм» - швидке, легке і професійне оформлення позик онлайн на сайті і готівкою в відділеннях. Наш продукт "Позики до зарплати» став одним з перших в Україні з надання оперативних і зручних безготівкових та готівкових мікропозик онлайн.

Що ж таке мікропозики онлайн і як правильно їх оформити

Отже, дані види кредитування мають ряд особливостей:

  • невелика сума позики (від 300 грн до 10 000 грн);

  • ма��ий термін погашення (від 7 до 30 днів);

  • мінімум документів (паспорт та ІПН);

  • швидкість прийняття рішення (до 20 хвилин);

  • оформлення онлайн на сайті;

  • отримання грошей - на карту або готівкою у відділенні.

Мікропозики надаються фізичним особам (в т.ч. пенсіонерам, студентам) і підприємцям.

Для того, щоб оформити мікропозику онлайн на нашому сайті, вам необхідно за допомогою кредитного калькулятора, розміщеного на будь-якій сторінці сайту Bistrozaim.ua, провести розрахунок необхідних умов: суми і терміну позики. Перейшовши по кнопці «Оформити позику», коректно заповнити анкету і вк��зати найбільш зручний спосіб отримання грошових коштів: на карту будь-якого українського банку, це і буде мікропозик на карту, або готівкою в одному з відділень нашої компанії. Після виконаних операцій залишається тільки дочекатися рішення про виплату, зазвичай це займає не більше 20 хвилин.

Для повторного оформлення мікрокредиту, увійдіть в особистий кабінет на нашому сайті, вказавши свій логін і пароль. Повторні подачі заявок будуть займати не більше 3-х хвилин.

Нагадуємо, що своєчасні погашення заборгованостей по позиках покращують вашу кредитну історію, що дозволить в майбутньому оформляти кредити на бажані суми за найвигіднішими умовами!

До речі, компанія «Бистрозайм» завжди йде назустріч відповідальним позичальникам, пропонуючи їм від 3 до 5 днів безвідсоткового користування позикою. Крім того, наші клієнти можуть скористатися такою унікальною послугою, як докредитування. У разі, якщо вам не потрібна відразу вся доступна для позики сума, ви можете взяти позику на частину грошей, а потім, в разі необхідності, отримати і решту у вигляді докредитування. При цьому термін погашення другої (докредитованної) частини позики буде пізніше ніж спочатку взятої.

Бистрозайм - зарядись готівкою до зарплати!