06.02.2017

62 Переглядів

Коментарів

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Як поліпшити свою кредитну історію?

Як поліпшити свою кредитну історію?Кредитна історія - це, по суті, короткий опис людини в якості позичальника. Тому в кредитній історії присутня така інформація, як: скільки людина брала кредитів, як їх виплачував, чи допускала прострочення (одноразово або часто), чи були інші порушення та інша інформація, пов'язана з взаємовідносинами людини з банківськими установами. Отримати кредит з поганою кредитною історією стає неймовірно складно.

Цікаво, що всі кредитні історії зберігаються в спеціальній установі Бюро Кредитних Історій, яка з недавнього часу діє в нашій країні.

Найкращий спосіб похвалитися гарною кредитною історією - не псувати її. Компанія «Бистрозайм» завжди радить своїм клієнтам: якщо у Вас виникли тимчасові труднощі з поверненням позики, краще відразу звернутися до нас і попередити про це, при цьому ми готові обговорити терміни повернення і запропонувати альтернативні варіанти.

Не можна пропадати і ховатися від співробітників, вони повинні знати про те, що ви маєте намір платити.

Адже кредитні зобов'язання ніхто не відміняв, а штрафи за прострочення платити все-одно треба. Краще відразу правильно підібрати аргументи, що дозволить уникнути зайвих проблем і зберегти Вашу фінансову репутацію перед кредитною установою.

Але повернем��ся до основного питання: як поліпшити свою кредитну історію, якщо вона вже була зіпсована?

Поліпшити кредитну історію неймовірно складно, і ми не будемо приховувати, що досить довго за часом. Банківські установи видають кредити тим, у кого кредитна історія ідеальна. Але не варто впадати у відчай. Є шанс виправити все. В першу чергу, можна звернутися до фінансової компанії, наприклад, «Бистрозайм». Такі мікрокредітні організації, як Бистрозайм, більш лояльні до позичальників, просять менше документів і не питають навіщо вам гроші. Це означає, що компанія «Бистрозайм» вам довіряє більше, ніж будь-який банк, але буде уважно оцінювати ризики. Відповідно, наберіться терпіння і витримки. Для початку візьміть пару-трійку позик з маленькими сумами. Поверніть вчасно, не допускаючи прострочень. Будьте чесні і поступово Ваша кредитна історія відновиться, організація буде Вам довіряти більше, і Ви зможете користуватися грошима, які дуже потрібні.

Через якийсь час уже ніхто не буде звертати увагу на допущені раніше помилки.