Студентам і молодим людям, яким щойно виповнилося 18 років добре відомо, що взяти кредит, навіть не більшу суму грошей, дуже складно. Мало фінансових установ і банків, які готові кредитувати безробітного молодого, навіть дуже відповідальну людину. Просять підтверджуючі документи, поручителів і довідки про регулярні доходи, але в 18-20 років мало хто працює постійно, а тим більше офіційно.

 

 

Чи можна взяти кредит в 18 років без роботи

 

Всім відомо, що студенти можуть працювати на фрілансі і навіть непогано заробляти, але підтвердити свої доходи спеціальними довідками немає можливості. Тому взяти кредит в 18 років деколи дуже складно. Банки, крім довідки про підтвердження працевлаштування та рівня доходів, можуть запросто відмовити на підставі відсутності кредитної історії взагалі. Хоча всім добре відомо, що кредитна історія сама по собі нізвідки не візьметься.

В результаті молоді люди можуть отримати необгрунтовану відмову в банках і в подальшому мати проблеми з кредитуванням, навіть коли будуть в змозі надати весь пакет документів.

Рекомендуємо не ризикувати своїм майбутнім і звернути увагу на альтернативні способи отримання грошей в борг - на компанії, що видають мікропозики населенню України.

 

Де дають кредит з 18 років в Україні

 

Охоче ​​видають кредити студентам і особам, які досягли 18-річного віку, різні МФО. Мікрофінансові організації вже кілька років представлені в Україні і виручають тоді, коли здається, що виходу немає. Це зручні і прості сервіси кредитування невеликими сумами на короткий термін, наприклад, компанія Бистрозайм.

 

Тут вам дадуть кредит в 18 років, так як при оформленні заявки на позику необхідно пред'явити тільки паспорт та ІПН, уважно заповнити анкету і надати дані будь-якої платіжної картки VISA або MasterCard.

Бистрозайм добре розуміє, як важливо вчасно підстрахуватися грошима, тому працює цілодобово. Сервіс настільки зручний, що вам навіть не доведеться йти до відділення, якщо ви самі не захочете. Тобто абсолютно все одно, де ви знаходитесь. Все можна буде оформити онлайн.

Повернути позику так само легко, як і отримати. Це можна зробити онлайн або офлайн.

Як бачите, кредит в 18 років - це реальність. Головне відразу звертатися туди, де вас будуть цінувати, як клієнта і піклуватися про вашу фінансову стабільність.