Пенсіонери в Україні - одна з найбільш незахищених соціальних груп, перш за все в фінансовому плані. Незважаючи на пенсійну реформу і недавню хвилю підвищення виплат, у 85% людей похилого віку грошей все одно не вистачає навіть на базові потреби.

Де беруть вільні гривні ті, кого рішення екстрених фінансових питань торкнулося несподівано і чи дають кредит пенсіонерам?

Як пенсіонеру взяти кредит?

У 2018 році мінімальний розмір пенсії за віком був встановлений в розмірі +1489 гривень.

На ці гроші дуже складно прожити, не вдаючись до сторонньої допомоги. Але при цьому підробити або взяти в борг людина похилого віку не може, і залишається єдиний варіант - брати кредит.

Кредит пенсіонеру: наскільки це реально?

Якщо говорити про законну сторону питання, то ніяких заборон або обмежень з боку влади немає. Але в реальному житті кредитуванням людей похилого віку майже ніхто не займається.

Незважаючи на всю благонадійність і відповідальність (а згідно зі статистикою пенсіонери не допускають прострочень і заборгованостей), давати гроші в борг цієї категорії населення готові тільки мікрофінансові організації. Зазвичай МФО кредитують всіх, без винятку за віком або соціальним статусом. Ні банки, ні кредитні спілки вже багато років або взагалі не кредитують пенсіонерів, або влаштовують серйозні і тривалі перевірки. Але гроші потрібні часто тут і зараз.

 

Як швидко отримати кредит?

Щоб напевно отримати гроші в борг швидко і без зволікань, пенсіонеру треба взяти наступний перелік документів: паспорт, пенсійне посвідчення, а також ІПН та звернутися до найближчого відділення мікрофінансової організації.

На прикладі процедури оформлення заявки в компанії Бистрозайм, ми розповімо про етапи на шляху до необхідної сумі грошей.

Процедура оформлення заявки у відділенні займе в середньому 10-15 хвилин, після чого співробітники компанії зможуть видати готівку. Ви озвучуєте бажану суму і термін погашення, надаєте документи, разом зі співробітником відділення проходите процедуру ідентифікації та заповнення не складною анкети.

 

Умови повернення позик: наскільки зручно організована процедура

Гроші компанія дає в борг під маленький відсоток. Співробітник відділення компанії зобов'язаний відразу ж проконсультувати на предмет повернення: розповісти де можна погасити борг і коли.

Через обумовлений термін людина повинна повернути позичену суму, включаючи відсотки за користування чужими грошима. З кожним новим разом, повертаючи вчасно попередній кредит, новий вже можна взяти на певну суму більше. Компанія постійного клієнта заносить в список благонадійних і регулярно дарує знижки і розповідає про акції.

І найголовніше: завжди виважено підходити до питання позик, розуміти з якою пенсії ви зможете повернути гроші і як швидко.