16.04.2018

195 Переглядів

Коментарів

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

6 корисних правил використання бонусів на кредитках

6 корисних правил використання бонусів на кредиткахСучасне суспільство щосили використовує вигідні пропозиції великих магазинів. Десь можна отримати відчутну знижку на наступну покупку, десь стати учасником акції з можливістю виграти цінний приз і т.п. Багато банків, пропонуючи оформити кредитну карту, також не відстають від іменитих брендів сфери торгівлі, і пропонують свої умови використання продукту, які теж можуть бути вигідними. Наприклад, бонус 1% за транзакцію, милі на карту одного з авіаперевізників, Кешбек до 15% від витраченої суми і т.п.

У цій статті ми наведемо кілька корисних правил застосування бонусів на кредитних картах. Повірте, кредит може бути вигідним для вашого гаманця, і це не порожні приманки.

Основні моменти користування кредиткою

Для початку хотілося б відзначити кілька відмінних рис кредитних карт, про які слід знати будь-якому позичальнику:

 • Кредитний ліміт. Максимально доступна сума на рахунку карти. Він попередньо визначається виходячи з вашої кредитної історії, величини щомісячного доходу, віку, наявності особистого майна у власності і т.п. - кожен банк встановлює свої критерії.

 • Процентна ставка. Визначається за таким же принципом, як і кредитний ліміт - індивідуально. Чи нараховується в річному співвідношенні і в даний час в Україні варіюється в межах від 15 до 50% в рік. Крім ставки потрібно врахувати комісію за обслуговування рахунку, відсоток за зняття та інші нюанси, що тягнуть розтрати.

 • Розрахунковий період. Показник, також вимагає уваги, зазвичай він дорівнює 30 дням, протягом яких банк формує випуски по рахунку карти і направляє вам на будь-яке зручне джерело. Після цього вступає в силу платіжний період, який може досягати 20-25 днів. У цей час гроші, зняті / витрачені з карти потрібно покласти назад на рахунок відповідно до урахування процентної ставки.

Тепер приступимо безпосередньо до бонусів.

Правило перше: бонуси банку

Часто банки розробляють свої бонусні програми, які можуть принести багато користі власнику кредитки. Зазвичай бали (або інші заохочення) нараховуються в особистому кабінеті власника картки або на самому рахунку. Вони є фактом заохочення за вчасно виплачений кредит / внесок, іноді нараховуються на честь якихось подій. Бонуси від банку можна витратити на його ж послуги: отримання автокредиту за зниженою ставкою, особлива пропозиція споживчого кредиту, зниження ставки на іпотеку і т.п.

Правило друге: Кешбек

Кешбек - додаткова функція кредитної картки, яка полягає в наступному:

 • клієнт розплачується за покупки тільки безготівковим розрахунком за допомогою кредитки;
 • отримує назад певний відсоток від витраченого на рахунок карти.

Кешбек може нараховуватися при оплаті в конкретних магазинах або після покупки певних товарів і послуг. Наприклад, банки пропонують кредитки з Кешбек до 1% при заправці на одній з українських АЗС, за умови оплати замовлень в інтернет-магазинах і т.п.

Правильно третя: для тих, хто любить шопінг

Потрібна техніка або якась річ терміново? Поцікавтеся на сайті банку або в його офісі, які магазини-партнери працюють з ним? У таких випадках для покупців можуть діяти особливі умови. наприклад:

 • Знижки. Якщо зробити покупку за допомогою кредитної картки конкретного банку, можна отримати знижку на наступну.
 • Кешбек. Часто має місце Кешбек, величина яких може досягати 15% від витраченого. Повернення нараховується також на кредитку, що дуже зручно.
 • Бонуси. Магазин-партнер банку може нарахувати бонуси за покупку за допомогою кредитки. Зазвичай вони надходять на бонусну карту магазину або якимось іншим чином (слід уточнювати).

Сюди, до речі, також можна віднести милі, що нараховуються авіаперевізником, який є партнером банку. Просто купіть квиток на літак з кредитки.

Правило четверте: використовуйте пільговий період

Пільговий період - часовий відрізок, встановлений банком, протягом якого клієнт може користуватися грошима з кредитки без відсотків. Комісія не нараховується, якщо витрачений борг погашений до кінця цього терміну. Зверніть увагу, що він може варіюватися: від 40 до 55 днів (в залежності від банку).

Так, пільговий період також можна вважати приємним бонусом, так як по суті клієнт ніби займає потрібний для нього бюджет абсолютно безкоштовно.

Правило п'яте: беріть участь в акціях від банку

Багато фінансових установ часто оголошують про різні акції, розіграші та інші пропозиції, які дозволять:

 • отримати Кешбек на рахунок;
 • виграти цінний приз;
 • отримати знижку на покупки у магазина-партнера за умови оплати за допомогою кредитної картки.

Увага: акційні пропозиції, як правило, діють по відношенню до всіх клієнтів банку-власників кредитних карт. Вам потрібно лише вчасно дізнатися про проведення заходу за допомогою сайту фінансової установи або в його офісі. Буває, що під акцію потрапляють і нові клієнти, які оформляють кредитку в певні терміни, коли діє акція по зниженню процентних ставок. В такому випадку можна взяти такий кредит на максимально вигідних умовах.

Правило шосте: завжди вчасно віддавайте борги

Своєчасна оплата боргу обіцяє не тільки відсутністю штрафів і пені, в цьому випадку є й інші позитивні сторони. Клієнтам, які завжди вчасно поповнюють баланс карти, по закінченню певного часу часто пропонують збільшити ліміт на рахунку, що також можна вважати цілком приємним бонусом.

Інший момент, якщо вам не доводиться витрачати великі бюджети з кредиток, свого доходу цілком достатньо для проживання. Тоді користуватися кредиткою стає безглуздо. Однак, якщо терміново знадобилися гроші, а до надходження найближчого доходу залишилося зовсім небагато часу, завжди можна звернутися в Бистрозайм. Ми готові схвалити кредит онлайн без особистої присутності клієнта і завжди лояльні до користувачів, які звернулися вперше. А якщо ви знайшли вигідну пропозицію від банку по кредитних картах, то перш, ніж приступити до оформлення, уважно вивчіть всі бонусні умови.